YARIŞMA "Bana 2020 Yılını Anlat" Wacom Çizim Tableti Ödüllü Tasarım Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canerkumral

Kayıtlı Kullanıcı
50x70 Pro Marker ile Canson Kağıt - Pandemic Scream

Ekli dosyalar

• Pandemic Scream.jpg
    Pandemic Scream.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 11

Şeyma İNAN

Kayıtlı Kullanıcı
İKİNCİ KEZ PAYLAŞIYORUM GÖRMEDİĞİNİZ İÇİN. DEĞERLENDİRMENİZİ BEKLİYORUM.

Ekli dosyalar

• 2020.jpg
    2020.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 5

mrrm

Kayıtlı Kullanıcı
BEN ÇOK İDDALIYIM 10. SAYFADA MRRM NİCK Lİ

Tengocuk

Kayıtlı Kullanıcı
SAYFA 8'DE PAYLAŞTIM AMA CANLI YAYINDA GÖSTERİLMEDİ. ÇALIŞMAMIN EN AZINDAN GÖSTERİLMEYE DEĞER OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

canerkumral

Kayıtlı Kullanıcı
Paylaşmıştım çalışmayı ve güveniyorum çalışmama sanırım gözlerden kaçtı. 4. Sayfada çalışmam Saygılar

Merhabalar, ben Caner Kumral,
2020 yılına girildiği ilk günlerden itibaren dünya genelinde insanlığın yaşamış olduğu ve yaşamaya devam ettiği kaos ortamını, yeni normal kavramı ile hayatımızı dahil edilen yenilikler ve yaşantı hakkında ince ayrıntılara yer verdiğim vektörel illüstrasyon çalışması. Edvard Munch’ın Çığlık adlı eserinden esinlenerek yaptığım illüstrasyonda, Çığlık tablosunun arka planınına ve renklerine uygun bir kompozisyon oluşturdum. İllüstrasyonun geneline bakıldığında Çığlık tablosunun arka planında kullanılmış olan koyu renklerin daha açık, çizgisel desenlerin ise daha hareketli olduğu bir arka plan çizdim. İçerik olarak, pandemiyle birlikte insanların sebebi bilinmeksizin rağbet gösterdiği tuvalet kağıtlarına, George Floyd'un öldürülmesi üzerine Amerika'da çıkan kaosa, yüzyıllardır olan ancak bu yıllarda gündeme daha çok yansıtılan kadın cinayetleri ve şiddetine , Beyrut'ta gerçekleşen patlamaya, herkes pandemiyle uğraşırken SpaceX'in bu kaosun ortasında fırlattığı Falcon9 roketi ile insanları ekranları başına kitlemesine, petrol ve doğal kaynakların için verilen savaşa, kuşlardan çok görmeye başladığımız ve alıştığımız dronelara, robotlaşma yolunda hızlı adımlar atılan bu yıllarda 2016 yılında "İnsanlığı yok etmek istiyorum" gibi bir şaka yapan yapay zeka robotu Sophia'ya ve tüm bu olanlar karşısında sırtını olaylara dönmüş elindeki telefon ile olup bitene sadece izleyici ve kaydedici durumda, maske takarak geçirdiğimiz bir yazın ardından yüzünde maske izi olan , yine Elon Musk'ın şirketi Neuralink'in bu yıl yaptığı açıklamadaki nöröloji çipleri ile insanlığa katkı konusunda olan çalışmalarını hızlandırmayı hedeflemesi üzerine başında çip yerleştirilmiş bir insana yer verdim. Umarım çalışmamı beğenirsiniz.

Refikcem ''Scr4tch'' Şaki

Refikcem ''Scr4tch'' Şakirt
Kayıtlı Kullanıcı
KEŞKE İNCELESEYDİNİZ BARİ YAYINDA GÖRÜNSEYDİK

Ekli dosyalar

• refikcem şakirt.jpg
    refikcem şakirt.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 4

TRixansa

Kayıtlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 4245

2020 Yılını en iyi şekilde anlatan 1 kişiye Wacom Intuos Small Çizim Tableti!

Kişi başı 1 çalışma ile bu konu altına çalışmanı yolla!

"tasarimcidayi" instagram hesabını takip et!

Yarışma hakkında detayları öğrenebilirsiniz.
Aklınıza takılan diğer tüm sorular için
bu konuya gidin.

SON GÜN: 14 Aralık Pazartesi

Ekli dosyayı görüntüle 4243 Ekli dosyayı görüntüle 4242

Bu yarışma Tasarımcı Dayı Youtube kanalı ve 1tik.net işbirliği ile yapılmaktadır.
Benim çalışmam yayında gözükmedi sanırsam kötü olduysada sağlık olsun linkini bırakıyorum.
Sayfa 4'Te çalışmam.

onur.productions

Kayıtlı Kullanıcı
Konu : Bana 2020 Yılını Anlat
Çalışma Adı : C-137
Tasarımcı : Onur Güngör
İnstagram :

Tasarımımıda dünyada en çok ses getiren olaylara yer verdim. Avustralya yangını, amerikadaki ırkçılığa, kobe'nin ölümüne
ve tabiki coronavirüs.

2020 bütün insanlık için zor bir yıldı bunu kabul etmeyen yoktur herhalde. Aslında sinir bozucu olan şey, dünya böyle
bir buhran yaşıyorken genel olarak insanların hala bazı şeylere ses çıkarmaması ve hiçbirşey olmamış gibi takınmasıydı.
Umarım 2021 herkes için daha sağlıklı ve daha adaletli bir yer olur. 2021'de başka projelerde görüşmek üzere hoşça kalın.

Ekli dosyayı görüntüle 4843

İDDALIYIM DİKKATE ALIN LÜTFEN

YYigiTT

Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar. Bu çalışmada tüm dünyada duyulan yaşanmış 3 konuyu ele alarak çalışmamı tamamladım. Çalışma konularındaki ayrıntılara gelirsek de şöyle;
1-Başta koronavirüs olmak üzere tarihe yapıştığını görüyoruz.Gelen aşının virüse saplandığını ve bu aşının 0 ı ayırarak(saçılan parçalar) aşının iğne ucu ile birlikte 1 rakamını oluşturduğunu görüyoruz buda 2021 ile birlikte aşının da virüs ile birlikte geldiğini bize ifade ediyor,ayrıca aşının içindeki çip de spekülasyonları ifade ediyor soru işareti olmasının sebebi de bu.
2-Tasarımın orta yerinde parlak bir ışık ile beraber "i cant breathe" yazısını görüyoruz bu da ırkıçılık sebebiyle vefat eden George Floyd'un son sözleridir. Sözlerin sonlara doğru silikleşmesi anlayacağınız üzere verilen son nefesin bu cümlenin tamamını söylemeye bile yetemeyecek olduğu ifade etmek üzere düşündüğüm bir çalışmaydı. r.i.p
3-Avusturalyada ki yangınların ormanları küle çevirdiği ve Avusturalya bayrağının ve yazısının üzerine dökülmesi de oradaki kül olmuş binlerce canlıya ithafen yapılmıştır.
Sevgiler ve sağlıklı günler dilerim.
Yüksel Yiğit Alver. 2020den kalanlar.png

Melih can

Kayıtlı Kullanıcı
"2020 yılı dünyayı saran bir hastalığın ve daha fazlasının gerçekleştiği üzücü bir yıl ama bence umutların bittiği yıl değil.Bence dünya ile uyum sağlanırsa bizi bekleyen daha iyi günler olacaktır"

YARIŞMA BAŞVURUSU

Yarışmayı kazanmaya yeterlimi bilmiyorum bence güzel bir tasarım oldu,yorum yaparsanız en azından biraz deneyim kazanmış olurum
hak edenin kazanması dileğiyle iyi günler.

Ekli dosyayı görüntüle 4943

Sayfa 11 de benim tasarımım.

oznikov

Kayıtlı Kullanıcı

ryildirim1071

Kayıtlı Kullanıcı

Melih can

Kayıtlı Kullanıcı
"2020 yılı dünyayı saran bir hastalığın ve daha fazlasının gerçekleştiği üzücü bir yıl ama bence umutların bittiği yıl değil.Bence dünya ile uyum sağlanırsa bizi bekleyen daha iyi günler olacaktır"

YARIŞMA BAŞVURUSU

Yarışmayı kazanmaya yeterlimi bilmiyorum bence güzel bir tasarım oldu,yorum yaparsanız en azından biraz deneyim kazanmış olurum
hak edenin kazanması dileğiyle iyi günler.

Ekli dosyayı görüntüle 4943

Sayfa 11 de benim tasarımım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5,690Konular
16,886Mesajlar
9,810Kullanıcılar
rueperaSon üye