Neler yeni

Welcome to 1tik.net | Yeni Nesil Paylaşım Platformu

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Watch dogs önümüzdeki hafta epic store'da bedava olacak

Katılım
5 Şub 2020
Mesajlar
205
Tepkime puanı
87
Puanları
28
Konum
Van
İlk Watch Dogs oyunu önümüzdeki hafta Epic Games Store üzerinden bedava olarak verilecek. Bildiğiniz gibi Epic Games son dönemde iyice coşmuş durumda. AAA kategorisindeki oyunları bedava olarak vermeye devam eden firma, oyuncuların Epic Games Store kütüphanesinin kalabalıklaşmasına da adeta ön ayak oluyor. Ubisoft ile bir anlaşmaya varan firmanın önümüzdeki hafta vereceği bedava oyun ise Watch Dogs olacak.

Watch Dogs önümüzdeki hafta Epic Store'da bedava olacak
Aiden Pearce karakterini yönettiğimiz ve haftaya bedava olacak ilk Watch Dogs oyunu dışında Epic Games bu hafta ise üç oyunu bedava olarak veriyor. Keşfetme dinamikleri üzerine kurulu olan Anodyne 2: Return To Dust, bağımsız bir platform oyunu olan A Short Hike ve farklı görselliği ile dikkat çeken Mutazione oyunlarını bu hafta bedava olarak indirebilirsiniz. Bu üç oyun 19 Mart tarihine kadar bedava olacak ve sonrasında yerlerini Watch Dogs'a bırakacaklar. Watch Dogs ise 26 Mart tarihine kadar sistemde bedava olarak kalacak.Watch Dogs önümüzdeki hafta Epic Store'da bedava olacakYaşanan büyük bir elektrik kesintisi sonrası yaşanan felaketlerin ardından gözünü bu tarz bir işleyişlere diken CtOS sistemini merkezine oturtan Watch Dogs, özellikle çıktığı dönem büyük ses getirmişti. Tabi E3 duyurusu sonrası grafiklerde yaşanan düşüş ve oyunun tek düze ilerlemesi Ubisoft'un eleştirilmesindeki en büyük sebepler arasında yer alıyordu.

Amerika'nın Chicago şehrinde geçen ve demin de söylediğim gibi Aiden Pearce isimli karakteri yönettiğimiz oyunda, elektrik ile bağlantısı olan her şeyi kontrol ediyor ve şehri adeta bir silah gibi kullanıyorduk. Serinin yeni oyunu Watch Dogs: Legion'ın ise yapım aşamasında olduğunu hatırlatalım.
 
Katılım
4 Şub 2020
Mesajlar
148
Tepkime puanı
420
Puanları
93
Konum
Bursa
Web sitesi
1tik.net
Çok oynadım ve oynarken ciddi anlamda sevdiğim nadir oyunlardandır watch dog serisi :) Fırsat olsa yine oturur oynardım, ama bilgisayar oyunlarına uzun zamandır uzağım :)
 
Katılım
1 Mar 2020
Mesajlar
37
Tepkime puanı
23
Puanları
8
İlk çıktığı sıraları bilirim çok az oynayıp silmek zorunda kalmıştım. 19 Mart ile 26 Mart arasında ücretsiz dağıtılacak oyunlarla arası iyi olup sahip olmayanlara duyurulur.
 
Katılım
1 Mar 2020
Mesajlar
37
Tepkime puanı
23
Puanları
8
Çok oynadım ve oynarken ciddi anlamda sevdiğim nadir oyunlardandır watch dog serisi :) Fırsat olsa yine oturur oynardım, ama bilgisayar oyunlarına uzun zamandır uzağım :)
Günde 30 - 60 Dakika ayırmaya çalış emin ol rahatlarsın o da olmadı 2 günde 1 en azından 1 saat zaman ayırmaya çalış. Oyun oynamanın birçok faydası var. Tek sorun süresini iyi ayarlamakta senin zaten vaktin yok vakit sorununu çözmen için 1 neden daha işte :)
 
Üst Alt