Watch dogs önümüzdeki hafta epic store'da bedava olacak

UntouchabLe

Kayıtlı Kullanıcı
İlk Watch Dogs oyunu önümüzdeki hafta Epic Games Store üzerinden bedava olarak verilecek. Bildiğiniz gibi Epic Games son dönemde iyice coşmuş durumda. AAA kategorisindeki oyunları bedava olarak vermeye devam eden firma, oyuncuların Epic Games Store kütüphanesinin kalabalıklaşmasına da adeta ön ayak oluyor. Ubisoft ile bir anlaşmaya varan firmanın önümüzdeki hafta vereceği bedava oyun ise Watch Dogs olacak.

Watch Dogs önümüzdeki hafta Epic Store'da bedava olacak
Aiden Pearce karakterini yönettiğimiz ve haftaya bedava olacak ilk Watch Dogs oyunu dışında Epic Games bu hafta ise üç oyunu bedava olarak veriyor. Keşfetme dinamikleri üzerine kurulu olan Anodyne 2: Return To Dust, bağımsız bir platform oyunu olan A Short Hike ve farklı görselliği ile dikkat çeken Mutazione oyunlarını bu hafta bedava olarak indirebilirsiniz. Bu üç oyun 19 Mart tarihine kadar bedava olacak ve sonrasında yerlerini Watch Dogs'a bırakacaklar. Watch Dogs ise 26 Mart tarihine kadar sistemde bedava olarak kalacak.

Watch Dogs önümüzdeki hafta Epic Store'da bedava olacak

Yaşanan büyük bir elektrik kesintisi sonrası yaşanan felaketlerin ardından gözünü bu tarz bir işleyişlere diken CtOS sistemini merkezine oturtan Watch Dogs, özellikle çıktığı dönem büyük ses getirmişti. Tabi E3 duyurusu sonrası grafiklerde yaşanan düşüş ve oyunun tek düze ilerlemesi Ubisoft'un eleştirilmesindeki en büyük sebepler arasında yer alıyordu.

Amerika'nın Chicago şehrinde geçen ve demin de söylediğim gibi Aiden Pearce isimli karakteri yönettiğimiz oyunda, elektrik ile bağlantısı olan her şeyi kontrol ediyor ve şehri adeta bir silah gibi kullanıyorduk. Serinin yeni oyunu Watch Dogs: Legion'ın ise yapım aşamasında olduğunu hatırlatalım.

tasarimcidayi

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
1tik.net
Çok oynadım ve oynarken ciddi anlamda sevdiğim nadir oyunlardandır watch dog serisi :) Fırsat olsa yine oturur oynardım, ama bilgisayar oyunlarına uzun zamandır uzağım :)

t4s4rlm

Kayıtlı Kullanıcı
İlk çıktığı sıraları bilirim çok az oynayıp silmek zorunda kalmıştım. 19 Mart ile 26 Mart arasında ücretsiz dağıtılacak oyunlarla arası iyi olup sahip olmayanlara duyurulur.

t4s4rlm

Kayıtlı Kullanıcı
Çok oynadım ve oynarken ciddi anlamda sevdiğim nadir oyunlardandır watch dog serisi :) Fırsat olsa yine oturur oynardım, ama bilgisayar oyunlarına uzun zamandır uzağım :)
Günde 30 - 60 Dakika ayırmaya çalış emin ol rahatlarsın o da olmadı 2 günde 1 en azından 1 saat zaman ayırmaya çalış. Oyun oynamanın birçok faydası var. Tek sorun süresini iyi ayarlamakta senin zaten vaktin yok vakit sorununu çözmen için 1 neden daha işte :)

5,684Konular
16,875Mesajlar
9,752Kullanıcılar
tolgasazakSon üye