DUYURU "Tasarımım Değerlendirilmedi" Konu Açımı hk.

Bedirhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bende çalışmamı göremediğim için atıyorum şimdiden kolay gelsin.

enderertas

Kayıtlı Kullanıcı

woopapit

Banlı Kullanıcı
Web sitesi
www.artstation.com

kadiru

Kayıtlı Kullanıcı
2020-low-q-jpg.5905

Ekli dosyalar

• 2020 low q.jpg
    836.9 KB · Görüntüleme: 69

cagriacarok

Kayıtlı Kullanıcı
5 yere yazdım ipleyip cevap yazdığınız bile yok insanları maymuna döndürdünüz. Değerlendirilmesin istemiyorum .

melisamacit

Yönetici
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.1tik.net
5 yere yazdım ipleyip cevap yazdığınız bile yok insanları maymuna döndürdünüz. Değerlendirilmesin istemiyorum .
Siz tasarımların her birinin zaten değerlendirildiğini niçin anlamak istemiyorsunuz? Canlı yayında yorumlanmadı diye degerlendirilmedi bilinci oluştu herkeste ancak böyle bir şey ne akla ne mantığa ne de adalete uygun. Defalarca söyledik her bir çalışma tarafımızdan detaylıca inceleniyor. Biraz sabredin zaten sonuc en kısa zamanda açıklanacak rica ediyorum sadece bekleyin.

Mahmut

Moderatör
Hocam sizi anlayışlı olmaya davet ediyorum tüm tasarımlar Burak Doğan ve ilgili moderatörler tarafınca değerlendiriliyor kimseye hiç bir haksızlık olmaması için ilgili yöneticiler titizlikle çalışıyor şüpheniz olmasın siz de biraz anlayış gösterirseniz mutlu olurum :)

cagriacarok

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu iş büyük bir iş yani 3 kişiyle olacak işler değil 10 15 kişi olur vs. İnsanları ümitlendirip ilgilenmeyince sinirleniliyor sonuçta kimsenin aklında 2020 yılının tasarımını yapayım algısı yoktu yarışma var , değerlendirme olcak vs. diye ümitlendirdiniz sonuçta. 3 gün önce 5 farklı yere moderatör alıntılayarak yazılar yazdım geri dönüş gelmediği için böyle bir yazı yazmıştım. Kimseyi kırmak istemem.

Mahmut

Moderatör
Arkadaşlar bu iş büyük bir iş yani 3 kişiyle olacak işler değil 10 15 kişi olur vs. İnsanları ümitlendirip ilgilenmeyince sinirleniliyor sonuçta kimsenin aklında 2020 yılının tasarımını yapayım algısı yoktu yarışma var , değerlendirme olcak vs. diye ümitlendirdiniz sonuçta. 3 gün önce 5 farklı yere moderatör alıntılayarak yazılar yazdım geri dönüş gelmediği için böyle bir yazı yazmıştım. Kimseyi kırmak istemem.
Kusura bakmayın büyük ihtimalle hiçbir moderatör görmemiştir aynı şekilde bende görmedim yoksa kesinlikle sorunuz cevapsız kalmazdı ve yine belirtmekte fayda var hiç bir şüpheniz olmasın ''TÜM TASARIMLAR İLGİLİ KİŞİLER TARAFINCA DEĞERLENDİRİLECEKTİR'' ve son olarak yarışmada herhangi bir haksızlık söz konusu değildir bilginize. :)

meryempamukci

Kayıtlı Kullanıcı
5,691Konular
16,888Mesajlar
9,829Kullanıcılar
dsgnSon üye