Üye olmak ve diğer içeriklerden de faydalanabilmek için buraya tıklayınız.

Üye olup şifrenizi unuttuysanız "Şifremi Unuttum" adresini kullanabilirsiniz

Forum kurallarını okumak için lütfen buraya tıklayınız .

Full Proğramlarla Dolu Site

12 Şub 2020
530
1,447
108
Ankara
vk.com
ΤΙΚ
💎858
Adobeler.jpg
Link,ini verdiğim site işinize yarayacak birçok poğramı barındırıyor.
İndireceğiniz proğramlar hazır kurulum (Katılımsız ve Ön Etkinleştirilmiş) hali sizi uğraştırmaz
özellikle Adobe uygulamaları zahmetsiz kuruluma sahip indirip kullanmak sizin tercihiniz..

<<<<<<
Değerli ziyaretçimiz lütfen içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap ya da Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
>>>>>

Son düzenleme:
14 Mar 2022
6
0
1
ΤΙΚ
💎21
Hocam setup kısmına geçtiğim zaman Bitdefender Antivirüs uyarı verdi ve otomatik olarak tüm dosyaları sildi, belliki crack dosyasını bir virüs olarak algıları belli ki siz isterseniz kullanın ama ben tekrardan riske girmeyeceğim :)

12 Şub 2020
530
1,447
108
Ankara
vk.com
ΤΙΚ
💎858
Hocam setup kısmına geçtiğim zaman Bitdefender Antivirüs uyarı verdi ve otomatik olarak tüm dosyaları sildi, belliki crack dosyasını bir virüs olarak algıları belli ki siz isterseniz kullanın ama ben tekrardan riske girmeyeceğim :)
Hocam sizin tercihiniz bişey diyemem ben kullanıyorum anormal bir durum olsa muhahkak buradan bildiririm

8 Tem 2020
175
78
28
ΤΙΚ
💎300
crack dediğimiz dosyalar zaten virüslü olur hocam :D yani içerisinde virüs bulunması normal ama ne kadar zararlı olur orasını bilemem. dikkat etmekte fayda var. gerekmeyen programları kullanmayın crackli ücretsiz alternatiflerini kullanabilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz lütfen içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap ya da Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
bu sitede aradığınız programın alternatifleri oluyor ücretli ya da ücretsiz olduklarını belirtiyor.

kolay gelsin.