Full Proğramlarla Dolu Site

Turkuaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
vk.com
Adobeler.jpg
Link,ini verdiğim site işinize yarayacak birçok poğramı barındırıyor.
İndireceğiniz proğramlar hazır kurulum (Katılımsız ve Ön Etkinleştirilmiş) hali sizi uğraştırmaz
özellikle Adobe uygulamaları zahmetsiz kuruluma sahip indirip kullanmak sizin tercihiniz..

<<<<<< >>>>>

Son düzenleme:

bunyamin

Kayıtlı Kullanıcı
Link,ini verdiğim site işinize yarayacak birçok poğramı barındırıyor.
İndireceğiniz proğramlar hazır kurulum (Katılımsız ve Ön Etkinleştirilmiş) hali sizi uğraştırmaz
özellikle Adobe uygulamaları zahmetsiz kuruluma sahip indirip kullanmak sizin tercihiniz..

[Gizli içerik]
Teşekkürler

Posedyon

Kayıtlı Kullanıcı
Hocam, sitenin güvenli olup olmadığını nasıl anlayacağız?

Turkuaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
vk.com
Hocam, sitenin güvenli olup olmadığını nasıl anlayacağız?
Ben oradan ihtiyaç olduğunda Proğram indiriyorum hiç bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar ayrıca site sahibi o alanda tanınan birisi kötü niyetli olduğunu sanmıyorum

Posedyon

Kayıtlı Kullanıcı
Hocam indiriyorum Premiere Pro'yu hadi hayırlısı :)

Posedyon

Kayıtlı Kullanıcı
Hocam setup kısmına geçtiğim zaman Bitdefender Antivirüs uyarı verdi ve otomatik olarak tüm dosyaları sildi, belliki crack dosyasını bir virüs olarak algıları belli ki siz isterseniz kullanın ama ben tekrardan riske girmeyeceğim :)

Turkuaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
vk.com
Hocam setup kısmına geçtiğim zaman Bitdefender Antivirüs uyarı verdi ve otomatik olarak tüm dosyaları sildi, belliki crack dosyasını bir virüs olarak algıları belli ki siz isterseniz kullanın ama ben tekrardan riske girmeyeceğim :)
Hocam sizin tercihiniz bişey diyemem ben kullanıyorum anormal bir durum olsa muhahkak buradan bildiririm

ibrahimyzr

Kayıtlı Kullanıcı
T.C. Onaylı
crack dediğimiz dosyalar zaten virüslü olur hocam :D yani içerisinde virüs bulunması normal ama ne kadar zararlı olur orasını bilemem. dikkat etmekte fayda var. gerekmeyen programları kullanmayın crackli ücretsiz alternatiflerini kullanabilirsiniz.

bu sitede aradığınız programın alternatifleri oluyor ücretli ya da ücretsiz olduklarını belirtiyor.

kolay gelsin.

Turkuaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
vk.com
Her crack dosyası virüs olacak diye birşey yok virüs sadece crack dosyalarında değil indirilen basit bir jpg dosyasında bile bulunur

5,689Konular
16,883Mesajlar
9,789Kullanıcılar