Bİ YORUM? Yaptığım Logo İçin Eleştiri Yapar Mısınız ?

DuZZ

Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar, tasarımlarımı geliştirmek için farklı freelancer sitelerindeki ilanlardan bilgi alıp kendimce tasarımlar yapmaya başladım. Bu da bugün gördüğüm ilandaki isteklere göre tasarladığım bir logo.
Yapıcı eleştirinin her türlüsüne açığım. Değerlendirirseniz sevinirim.Kısmet Plastik - Slogan.jpgKısmet Plastik.jpg

DuZZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bu da ilandaki değiştirilmek istenen logo

Ekli dosyalar

• 6287359e-9766-44cc-972f-9eea79527e68.jpg
    6287359e-9766-44cc-972f-9eea79527e68.jpg
    31.9 KB · Görüntüleme: 10

Kayra Çankaya

Potterhead
Moderatör
Çok beğendim,çok güzel ve şık bir logo olmuş.Ellerinize sağlık.

Caner Sefa

İnsan öğrenmeyi bıraktığı gün yaşlanır..
Moderatör
Kayıtlı Kullanıcı
Font üzerinde biraz oynanabilir.. plastik yazisinda ki
Onun harici guzel olmus eline saglik

mücahit

Kayıtlı Kullanıcı
ilk görseldeki yarım asırlık tecrübe yazan kısım oraya uymamış ayırmak için kullandığın çizgide logoyu basitleştirmiş. renkler üzerinde değişiklik yapılabilir. onun haricinde logo kurallarına uygun ve şık olmuş. Çalıştıkça üstesinden gelebileceğin şeyler kolay gelsin diyelim.

DuZZ

Kayıtlı Kullanıcı
ilk görseldeki yarım asırlık tecrübe yazan kısım oraya uymamış ayırmak için kullandığın çizgide logoyu basitleştirmiş. renkler üzerinde değişiklik yapılabilir. onun haricinde logo kurallarına uygun ve şık olmuş. Çalıştıkça üstesinden gelebileceğin şeyler kolay gelsin diyelim.
Sağol üzerinde oynayacağım

bibsdigital

Kayıtlı Kullanıcı
Değiştirilmek istenen haline bakıldığında çok güzel bir logo olmuş, daha modernleşmiş bu şekilde elinize sağlık.
Ancak tavsiyem firmanın kendi renk kodları ne ise o rengi tasarımdan çıkarmamak. Ana rengin kullanıldığı bir çok yer olabilir, yeni bir renk işin içine girerse müşteri için zorluk çıkabilir bütünlük bozulabilir.

DuZZ

Kayıtlı Kullanıcı
Değiştirilmek istenen haline bakıldığında çok güzel bir logo olmuş, daha modernleşmiş bu şekilde elinize sağlık.
Ancak tavsiyem firmanın kendi renk kodları ne ise o rengi tasarımdan çıkarmamak. Ana rengin kullanıldığı bir çok yer olabilir, yeni bir renk işin içine girerse müşteri için zorluk çıkabilir bütünlük bozulabilir.
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Eğer ücretli yapsaydım dediğiniz gibi uygulayacaktım. deneme amaçlı olduğu için güzel olanı yapmayı tercih ettim.

5,691Konular
16,888Mesajlar
9,822Kullanıcılar