SORU Vektörel Avrupa otoyollar haritası

Gurbetci

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba. Aranızda yeniyim. Yurtdışında gurbetçilerimiz için ekteki harita benzeri harita yapmak istiyorum. Çok aramama rağmen Avrupa ve en azından İstanbul’a kadar Türkiye görüntüsü olan vektörel bir Avrupa otoyollar haritası bulamadım.

Elinde böyle bir harita olan veya bulabileceğim bir yer bilen var mı acaba?

Şimdiden teşekkürler.

HARITA.jpg

Bahadır

Üslubun kişiliğindir.
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.bahadirozgur.com
Ben yerel bir bölgede kullanılmak üzere benzer bir çalışma yaptım.. Tavsiyem kendiniz çıkarın..Eminim örnektekinden daha güzel çıkacaktır..

Gurbetci

Kayıtlı Kullanıcı
Ben yerel bir bölgede kullanılmak üzere benzer bir çalışma yaptım.. Tavsiyem kendiniz çıkarın..Eminim örnektekinden daha güzel çıkacaktır..
Haklısınız ancak o kadar tasarım kabiliyetim ve deneyimim yok. Hazır bir harita üzerinden, gurbetçilerin kullanabileceği yolları on plana çıkarabilmek istemiştim. Otoyol numaraları, belli basil kavşaklar falan.

Bir örnek daha. Buna benzer bir şey yapmak istiyoruz. Hemen hemen her ülkede anayollar verilmiş. Gurbetçilerin kullandığı güzergâh ön plana çıkarılmış.

Bahadır

Üslubun kişiliğindir.
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.bahadirozgur.com
Haklısınız ancak o kadar tasarım kabiliyetim ve deneyimim yok. Hazır bir harita üzerinden, gurbetçilerin kullanabileceği yolları on plana çıkarabilmek istemiştim. Otoyol numaraları, belli basil kavşaklar falan.

Bir örnek daha. Buna benzer bir şey yapmak istiyoruz. Hemen hemen her ülkede anayollar verilmiş. Gurbetçilerin kullandığı güzergâh ön plana çıkarılmış.

Hazır bulacağınız bir dosya da kopya olacak..
Bahsettiğiniz güzel bir proje.. Tavsiyem iyi bir meslektaşımla anlaşmanız, profesyonel bir iş çıkarmanızdır.
İyi çalışmalar dilerim..

Gurbetci

Kayıtlı Kullanıcı
Hazır bulacağınız bir dosya da kopya olacak..
Bahsettiğiniz güzel bir proje.. Tavsiyem iyi bir meslektaşımla anlaşmanız, profesyonel bir iş çıkarmanızdır.
İyi çalışmalar dilerim..
Evet kopya olacaktır muhakkak. Ancak hazır bir şablon harita vardır diye umut etmiştim. En azından ülke sınırları ve yolların bulunduğu bir şablon harita.

Bir profesyonelle çalışmak elbet iyidir ancak bizler kendimiz de gönüllü olduğumuz için bütçemiz sıfır. Bir sponsor bulunabilirse iste o zaman değişir elbet. Bizler yılardır bu yolları kullandığımız için tecrübemiz var sadece. Her yıl ilk defa bu yola çıkan binlerce gurbetçi var.

Neyse, cevaplarınız için teşekkür ederim.

graphicturk

Mustafa Kemal
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.pandareklam.com
tüm avrupa yolları var gördüğüm kadarı ile ayrıca bunu kendin numarlandırabilirsin o yolların adlarını bilebiliyorsan

Ekli dosyalar

• auto-europe-road-map.pdf
    2.6 MB · Görüntüleme: 10

graphicturk

Mustafa Kemal
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.pandareklam.com
tavsiyem michelin haritası yol nuamaralı vs hepsi var gördüğüm

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    901.5 KB · Görüntüleme: 7

Gurbetci

Kayıtlı Kullanıcı
tüm avrupa yolları var gördüğüm kadarı ile ayrıca bunu kendin numarlandırabilirsin o yolların adlarını bilebiliyorsan
Teşekkürler. Buna benzer aramıştım evet. Yol numaraları önemli değil onlar eklenir. Bundaki tek sorun ülke sınırları bir garip çizilmiş.

5,691Konular
16,888Mesajlar
9,815Kullanıcılar
marmarackSon üye