Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tasarım yaparken eğleneceğiniz, eğlenirken öğreneceğiniz 5 oyun sitesi ;)

Hepinize şimdiden kolay gelsin 1Tık.net ailesi (y)

[HIDEREPLYTHANKS]

Pen tool hakkında her geçen gün yeni bir şeyler öğrenmek isteyenler için bu pratik temelli oyun size oldukça deneyim ve hız katacak. İlerledikçe en deneyimli olanları bile terletebilecek kadar zorlaşıyor işler.

bezier-1-600x300.png


Renk tekerleğine hakim olmak ve kullanım hızınızı artırmak için şahane bir araç. Sizi ufak bir sınava sokup test ediyor ve sonra da puanınızı hesaplıyor. Başlamadan önce ekranınızın parlaklık ayarını yapmayı unutmayın! ;)

color-700x350.png


Adobe illustrator ya da diğer birçok araçtaki pathfinder tool’una benzer bir araçla neler yapabileceğinizi sizi sonuca götüren ve tabi ki giderek zorlaşan bir oyun. Oldukça yaratıcı ve ilham verici olabiliyor bazı bölümleri. Logo tasarımı yaparken tıkanan zihniniz bir bakmışsınız bir anda açılıvermiş.

boolean-700x350.png


Tipografi sevenler buraya! Harfler arası mesafeyi en optimal seviyeye getirmeye çalıştığımız sınavda bakalım kaç alacaksınız? (Bu arada tipografide bu işleme kerning adı veriliyor.)

type-method-700x350.png


Kendinizi ne kadar UI/UX tasarımcısı hissediyorsunuz? Hatalı tasarımları doğrularından ayırmaya çalışarak ilerliyoruz. Son bölümlere doğru yaklaştıkça oldukça zorlaştığını söylemem gerekli. Farkındalık kazanarak yaptığı işe bu ufak detaylarla değer katmak isteyen biriyseniz mutlaka göz atın derim.

cant-unsee-700x350.png


[/HIDEREPLYTHANKS]
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap