Neler yeni

Welcome to 1tik.net | Yeni Nesil Paylaşım Platformu

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Tasarım yaparken eğleneceğiniz, eğlenirken öğreneceğiniz 5 oyun sitesi ;)

Katılım
29 Mar 2020
Mesajlar
40
Tepkime puanı
233
Puanları
33
Hepinize şimdiden kolay gelsin 1Tık.net ailesi (y)

[HIDEREPLYTHANKS]

Pen tool hakkında her geçen gün yeni bir şeyler öğrenmek isteyenler için bu pratik temelli oyun size oldukça deneyim ve hız katacak. İlerledikçe en deneyimli olanları bile terletebilecek kadar zorlaşıyor işler.

bezier-1-600x300.png


Renk tekerleğine hakim olmak ve kullanım hızınızı artırmak için şahane bir araç. Sizi ufak bir sınava sokup test ediyor ve sonra da puanınızı hesaplıyor. Başlamadan önce ekranınızın parlaklık ayarını yapmayı unutmayın! ;)

color-700x350.png


Adobe illustrator ya da diğer birçok araçtaki pathfinder tool’una benzer bir araçla neler yapabileceğinizi sizi sonuca götüren ve tabi ki giderek zorlaşan bir oyun. Oldukça yaratıcı ve ilham verici olabiliyor bazı bölümleri. Logo tasarımı yaparken tıkanan zihniniz bir bakmışsınız bir anda açılıvermiş.

boolean-700x350.png


Tipografi sevenler buraya! Harfler arası mesafeyi en optimal seviyeye getirmeye çalıştığımız sınavda bakalım kaç alacaksınız? (Bu arada tipografide bu işleme kerning adı veriliyor.)

type-method-700x350.png


Kendinizi ne kadar UI/UX tasarımcısı hissediyorsunuz? Hatalı tasarımları doğrularından ayırmaya çalışarak ilerliyoruz. Son bölümlere doğru yaklaştıkça oldukça zorlaştığını söylemem gerekli. Farkındalık kazanarak yaptığı işe bu ufak detaylarla değer katmak isteyen biriyseniz mutlaka göz atın derim.

cant-unsee-700x350.png


[/HIDEREPLYTHANKS]
 
Üst Alt