SORU Tarihi Geçmiş Çikolata Yedim! (Bir Şey Olur Mu?)

Bthn.yk

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar az önce 4 ay önce tarihi geçmiş bir eti karam büyüklüğünde bir çikolata yediğimi fark ettim ve şuan biraz midem bulanıyor birşey olur mu lütfen acil

Mahmut

Moderatör
Çikolatayı az önce mi yedin yoksa 4 ay önce mi yedin, eti karam mı yedin yoksa eti karam büyüklüğünde çikolata mı yedin, çikolatayı yedin 4 ay sonra mı fark ettin, hiç bir şey anlamadım. Biraz daha açıklayıcı olursan ve virgül kullanırsan anlaşılman daha kolay olur.
Bu arada yediğin çikolatayı tam olarak anlayamadım ama çikolata fındıklı, fıstıklı, bademli vs. bu tür bir şey ise zehirlenebilirsin ama sütlü çikolata ise bir şey olmaz en fazla miden bulanır kusarsın.

sem10line

LogoMerkezi.com
Moderatör
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.logomerkezi.com
Çikolatayı az önce mi yedin yoksa 4 ay önce mi yedin, eti karam mı yedin yoksa eti karam büyüklüğünde çikolata mı yedin, çikolatayı yedin 4 ay sonra mı fark ettin, hiç bir şey anlamadım. Biraz daha açıklayıcı olursan ve virgül kullanırsan anlaşılman daha kolay olur.
Bu arada yediğin çikolatayı tam olarak anlayamadım ama çikolata fındıklı, fıstıklı, bademli vs. bu tür bir şey ise zehirlenebilirsin ama sütlü çikolata ise bir şey olmaz en fazla miden bulanır kusarsın.
Arkadaş son kullanma tarihi 4 ay geçmiş çikolatayı az önce yediğini söylemiş, eti karam mı boyut olarak örnek vermiş

Arkadaşlar az önce 4 ay önce tarihi geçmiş bir eti karam büyüklüğünde bir çikolata yediğimi fark ettim ve şuan biraz midem bulanıyor birşey olur mu lütfen acil
Eğer migde bulantınız var ise hemen acile gitmenizi öneririm zehirlenme olabilirde psikolojikde olabilir ama siz garantiye alın bir doktora gidin gerekirse migdeniz yıkanır sağlık önemlidir. Lütfen aldığınız ve tükettiğiniz ürünlerin üzerinde bulunan son tüketim tarihini kontrol ederek alın ve tüketin.
Geçmiş olsun

Bthn.yk

Kayıtlı Kullanıcı
Beyaz çilekli çikolata 4 ay önce tarihi geçmiş karam büyüklüğünde

sem10line

LogoMerkezi.com
Moderatör
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.logomerkezi.com
hocam birde meyveli olduğunu söylüyorsunuz dediğim gibi her ihtimale karşı acile gitmenizde fayda var sağlık şakaya gelmez.

Mahmut

Moderatör
Arkadaş son kullanma tarihi 4 ay geçmiş çikolatayı az önce yediğini söylemiş
Hocam, arkadaşın son kullanma tarihi 4 aydır geçmiş eti karam büyüklüğünde çikolatayı az önce yediğini anladım zaten, sadece forumda anlaşılabilmesi açısından virgül kullanması ve daha açıklayıcı olması gerektiğini vurgulamak amaçlı o şekil yazdım. Yanlış anlaşılmasın dalga geçmiyorum.
Bu arada bende zamanında tarihi geçmiş çikolata yemiştim, çikolata sütlüydü herhangi bir sağlık problemi yaşamadım sadece kustum o kadar sonrasında acile gittim zaten, doktor belirtti sütlü çikolatadan bir şey olmaz ama dediğiniz gibi çikolata çilekli ise acile gitmenizde fayda var.

Bthn.yk

Kayıtlı Kullanıcı
Benimki paketi falan kapalıydı da , acile gitme şansımda yoktu ama geçti belki sadece üşütmüşümdür

Bthn.yk

Kayıtlı Kullanıcı
Evde öyle şansıma geçmiş zamanı sonradan fark ettim

Bthn.yk

Kayıtlı Kullanıcı
Ama çok teşekkür ederim

5,690Konular
16,886Mesajlar
9,808Kullanıcılar
mustafa1980Son üye