Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sınırsız google drive alanı artık ücretsiz arkadaşlar!!!

Arkadaşlar herkes kendine sınırsız google drive alanı alsın diye konuyu açıyorum sürekli yorum yaparak teşekkür ederek konuyu üstte tutalım daha çok kişi faydalansın diğergamlık gösterelim biraz.

Anlatımın içerisine koyuyorum ki okumadan tıklayıp teşekkür bile etmeden gitmeyin diye. site adresine gidin daha sonra site adresine gidin bilgileri doldurun ve Get duşuna basın ekranda tamam bilgisini alana kadar bekleyin.

Alanınızı buradan kontrol edebilirsiniz.
unutmayın ki bu alanlar ortak olarak kullanılıyor yani dosyalarınıza server yöneticileri erişebilir bunu göz önünde bulundurun lütfen.
 

sherlockholmes

I am Sherlocked
ΤΙΚ
💎173
Shared Drive Name Kısmına ne yazmalıyız?
 
N

novadesign

Anladığım kadarıyla bize sınırsız bir alan değil de bir klasör veriliyor kendi driver'ımızı sınırsız yapmak yerine o ortak klasörü sınırsız yapıp bizim mail'e bağlıyor?
 
Ortak çalışma klasörü açıyor. Enterprice Google hesabı vermiyor. ben İÜ tarafından verilen ömürboyu Google Enterprice hesap sahibiyim. 2 PB alan kullanıyorum. bu onun tırnağındaki kir değil... Dahası buradan alınan takım hesabının dosya gizliliği şüpheli. Attığınız dosyaya kimin eriştiğini bilemezsiniz. Kim bu alanı nasıl yönetiyor muğlak. Paylaşım için teşekkür etsemde bu detayları bildirmek zorundaydım.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap