Neler yeni

Welcome to 1tik.net | Yeni Nesil Paylaşım Platformu

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Pcdunyası - Ucuz ve Güvenilir hosting

Katılım
24 Mar 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Merhabalar Pcdunyasi.tv üzerinden 5 TL'den başlayan fiyatlar ile ucuza güvenilir hosting satın alabilirsiniz.

Hosting yönetim paneli cyberpanel'dir hosting satın alım sürecinde kullanıcı paneli üzerinden kredi ekliyebilir, teknik desteğe başvurabilirsiniz.

Ödemenizi yaptığınız gibi hostingi satın alabilirsiniz hostingi satın aldıktan sonra ürün detaylarına gidip otomatik kurulum yapabilirsiniz.

Alan adınızın olmasına gerek yok isim.pcdunyasi.net üzerinden ücretsiz alt etki alan adı sahibi olabilirsiniz.

Alt etki alan adı için ayrı bir zahmete girmenize gerek yok hosting kurarken oda otomatik olarak kuruluyor hosting satın alım ve kurulumu için panelde detaylı bir video mevcut.

Hosting süreçleri aylık bazlıdır sitede krediniz var ise hosting süresini uzatabilirsiniz veya dilerseniz hosting paketini yükseltebilirsiniz ek olarak CyberPanel yönetim paneline otomatik giriş butonu bulunmakta kullanıcı adı şifre girme zahmetinde bulunmuyorsunuz.

Detaylar için
 
Üst Alt