ÇÖZÜLDÜ Logoyu Tek Renge Çevirme

onurozkn51

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba pdf dosyası olarak logo var elimde onu çizim olarak tek renge çevirmem lazım yardımcı olabilecek var mı? Logo katmanlı karışık bir logo birleştiremedim yeniden mi çizmem gerekli? Not: Tek renk tişörte baskı olacak.

Ekli dosyalar

• logoo tavuk.jpg
    logoo tavuk.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 37

Mahmut

Moderatör
Aslında çok zor bir logo değil ıllustrator'de yeniden çizilebilir, bu haliyle nasıl tek renge çevireceksin bilmiyorum ama vektörel bir şekilde yeniden çizersen istediğin rengi verip baskıya gönderebilirsin, hem vektörel olması baskı için daha iyi olur. Çalışmayı da cmyk kaydetmeyi unutma.

sem10line

LogoMerkezi.com
Moderatör
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.logomerkezi.com
Arkadaşlar merhaba pdf dosyası olarak logo var elimde onu çizim olarak tek renge çevirmem lazım yardımcı olabilecek var mı? Logo katmanlı karışık bir logo birleştiremedim yeniden mi çizmem gerekli? Not: Tek renk tişörte baskı olacak.
Fontları elinde mevcutsa paylaş yapalım ama benimde işlerim var müsait bir arada uğraşabilirim. Fontlar elinde yoksa yapabilecek bişeyim yok. @Mahmut un dediği gibi yapmak zorundasın.

GENERAL

Kayıtlı Kullanıcı
bu logo eski yöntemlerle yapılmış maskot logo ayrıca gölge verilmiş elinde vektörel varsa tek renk yapılır recolor artwork bölümünden grays sekmesinden yapabilirsin logolarda değişiklik yapılamaz

5,690Konular
16,885Mesajlar
9,807Kullanıcılar
AhmedSon üye