Üye olmak ve diğer içeriklerden de faydalanabilmek için buraya tıklayınız.

Üye olup şifrenizi unuttuysanız "Şifremi Unuttum" adresini kullanabilirsiniz

Forum kurallarını okumak için lütfen buraya tıklayınız .

LOGOYA İHTİYACIM VAR YARDIM !!

4 Mar 2020
8
5
3
ΤΙΚ
💎40
Logodan tasarımdan pek fazla anlayan birisi değilim . 17 yaşındayım bir arkadaşımın ve kendi işim için logoya ihtiyaç duydum kendim illustratordan bir şeyler yapmaya çalıştım ama başarılı olamadım. Arkadaşım benden yardım istedi onada yardım edemedim. Sizden ricam ise benim için ve arkadaşım için bir ortalama sıradan bir logo yapmanız. Yardım edebilecek var ise özelden mesaj atabilir elimden geldiğince bende ona farklı konularda yardım edebilirm .

1 Mar 2020
51
85
18
28
Sivas
ΤΙΚ
💎177
Logodan tasarımdan pek fazla anlayan birisi değilim . 17 yaşındayım bir arkadaşımın ve kendi işim için logoya ihtiyaç duydum kendim illustratordan bir şeyler yapmaya çalıştım ama başarılı olamadım. Arkadaşım benden yardım istedi onada yardım edemedim. Sizden ricam ise benim için ve arkadaşım için bir ortalama sıradan bir logo yapmanız. Yardım edebilecek var ise özelden mesaj atabilir elimden geldiğince bende ona farklı konularda yardım edebilirm .
Merhabalar, bu pazar günü ilgili konu hususunda yardımcı olmaya çalışayım.
Yoğunluk dolayısıyla unutursam 1.tık.net'in Telegram grubundan lütfen bana hatırlatma yapınız.
Kullanıcı adım : yagizmert

1 Mar 2020
51
85
18
28
Sivas
ΤΙΚ
💎177
Çok teşekkür ederim. Telegram grubuna nasıl katilacağim ?
Telegram uygulamasını, cep telefonunuza yükleyerek arama çubuğuna ;
Grafikerler (1tik.net) yazmanız sanırım ulaşmanıza yardımcı olacaktır.
Başka alternatif bir yolu var ise @schokolatte arkadaşımız yardımcı olabilir mi acaba.

4 Mar 2020
8
5
3
ΤΙΚ
💎40
Telegram uygulamasını, cep telefonunuza yükleyerek arama çubuğuna ;
Grafikerler (1tik.net) yazmanız sanırım ulaşmanıza yardımcı olacaktır.
Başka alternatif bir yolu var ise @schokolatte arkadaşımız yardımcı olabilir mi acaba.
Telegram yüklüydü girdim gruba tekrardan çok teşekkür ederim pazar günü size mesaj atacağım iyi akşamlar