Neler yeni

Welcome to 1tik.net | Yeni Nesil Paylaşım Platformu

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

İş Arayan

Katılım
3 Haz 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
2
Puanları
3
İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum Grafik Tasarım mezunuyum fakat çok uzun zamandır Grafik Tasarım adına hiç bir şey yapmadım. Nerdeyse sektördeki işime yarayacağını düşündüğüm bütün programları karıştırdım. Hiç birini tam olarak bilmiyorum photoshop hariç. 26.06.1993 doğumluyum Grafik Tasarım üzerine işe girip bu yönde iş yapmak istiyorum.

İletişim
Cep 05375641347
Email [email protected]
 

Bahadır

Üslubun kişiliğindir.
Katılım
5 Şub 2020
Mesajlar
186
Tepkime puanı
152
Puanları
48
Yaş
46
Konum
Balıkesir - Edremit Körfezi
Web sitesi
www.bahadirozgur.com
Kurumsal bir yerde görev almak ya da kendi işinizi açmak için mutlaka belirttiğiniz gibi programları hatırlamalı, iyi kullanmalı tecrübe kazanmalısınız..
Ben sizin yerinizde olsam, iş hacmi ve sirkülasyonu yüksek bir yerde işletme sahibini zorlamayacak bir bedelle çalışır, kısa zamanda daha iyi bir tecrübe kazanır ve program bilgimi güçlendirirdim.

En kısa sürede amacınıza ulaşmanız dileğimle..
 
Üst Alt