SORU İnsanlar neden WhatsApp'ı bırakamadılar?

İnsanlar neden WhatsApp'ı bırakamadılar?

• Bilgisizlikten.

• Alıştıkları için bırakamadılar.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

bedresdev

Kayıtlı Kullanıcı
Biliyorsunuz WhatsApp çok ağır şartları açıkladı. Açıkladı diyorum çünkü daha önce de vardı. Sizce hala insanlar neden WhatsApp'ı bırakamadılar?

arcface

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
Şıklar yetersiz olmuş gizleyecek işlenmekten korkulacak saklı bir şeyleri olmadığından ben sadece iş için kullanıyorum mesela.

Kayra Çankaya

Potterhead
Moderatör
Biliyorsunuz WhatsApp çok ağır şartları açıkladı. Açıkladı diyorum çünkü daha önce de vardı. Sizce hala insanlar neden WhatsApp'ı bırakamadılar?
Burada WhatsApp konusunda bilgisi olmayan çok az kişi olduğunu düşünüyorum.Bazı istisnalar dışında kullananların çoğu alışkanlıktan bırakamadılar.

ibrahimyasar

Ui//
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.novacreative.org
İnsanların Whatsapp'a alışaları 3 gün sürmedi ki 3 günde bıraksınlar. Elimizdeki telefonlara nasıl alıştık ise whatsapp a da o kadar alıştık. O kadar sık kullanmasam da sadece arkadaş ortamı için kullanıyorum. Bırakmadım. Gizlilik politikası sözleşmesi problem değil aslında ama dayatma yapması anormaldi. Onda da geri adım attı. Atmak zorundaydı da...

SercanArslan

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.sercanarslan.com
Bırakamadıklarını nerden çıkardınız? Telegram'da her gün onlarca yeni katılan bildirimi alıyorum. Şuanda 1 aylık bir zaman olduğu için bence insanlar pek acele etmiyor geçmekte. Şubat 8'den sonra daha da artacaktır diye düşünüyorum

SercanArslan

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.sercanarslan.com
İnsanların Whatsapp'a alışaları 3 gün sürmedi ki 3 günde bıraksınlar. Elimizdeki telefonlara nasıl alıştık ise whatsapp a da o kadar alıştık. O kadar sık kullanmasam da sadece arkadaş ortamı için kullanıyorum. Bırakmadım. Gizlilik politikası sözleşmesi problem değil aslında ama dayatma yapması anormaldi. Onda da geri adım attı. Atmak zorundaydı da...

Geri adım attığını nerden çıkardınız? Aksine kararlıyız mesajı yayınladılar.

5,684Konular
16,875Mesajlar
9,752Kullanıcılar
tolgasazakSon üye