Godaddy adsense bağlantısı

Mehmetcuma

Kayıtlı Kullanıcı
Godaddy hesabıma nasıl adsense bağlantısı yapabilirim

MehmetP

Kayıtlı Kullanıcı
godady derken wordpress mi kurulu yoksa hazir oluturucumu kullanildi

Mehmetcuma

Kayıtlı Kullanıcı
Var evet yükledik sürekli uygun değil diyor siteniz neden acaba

Mehmetcuma

Kayıtlı Kullanıcı
bakın siteme biz yazdık vardır 4 5 makale
tasaridukkanim.com

KimBuVolkan

Sahi kim bu?
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.yuuh.org
Merhaba, Öncelikle sitenin içeriği ve Özgünlüğünü kontrol edin.

Özgün ve yaklaşıkher kategori'de 10 konu varsa ki benim uyguladığım yöntem budur(20 tane başvuruda 20 adet onay almışımdır. Sıfır adsense başvurusudur hazır hesaba yeni site başvurusu değil.) Adsense başvurusu yapın şayet onay alırsanız sizlerden reklam yerleşimi isteyecekler ve cuzi miktarda şifre niteliği taşıyan bir para gönderecekler.

Adsense Hesabınız var; Onay aldıysanız, Reklamlar>Genel Bakış > Reklam birimine göre kısmındanreklamlarınızı ayarlayabilir ve verdiği kodları ekleyebilirsiniz.

Ekleme yapayım : Sitenizi yeni fark ettim ve içerik özgünlüğünü kontrol ettim aşağıya görsel ekliyorum.

Normalde Google %90 üzeri sitelerin özgünlüğüne sıcak bakıyor, Bu aslında sizi şu yönden etkileyecektir. Totalde 70 Kelimelik bir makale var hemen hemen 30 kelimesi zaten program hakkında girilen kelimeler. Buna nazaran siz totalde makale başına minimum 500 600 kelime özgün girseniz bu oran rahatlıkla %90ların üzerine çıkacaktır.

Ayrıca açılan kategorilerin altında farklı kategoriler varsa, Günlük 400 500 kelime makale girerek 30 günün sornasında kabul görülebilirsiniz. Seo uyumluı makaleler yazarak, Ziyaretçipotansiyelini arttırabilirsiniz.

İlk paragrafta anlattığım gibi mutlaka bu yöntemi değerlendirin Onay alacaksınız. Ayrıca sitenin "Blog" kısmını anasayfa bölümüne alabiliryorsanız güzel olabileceğini düşünüyorum.

Son düzenleme:
5,692Konular
16,898Mesajlar
9,876Kullanıcılar
mhmtgncSon üye