Freepik Talep

ersunmedia

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar, freepik talep bölümünü bulamadığım için buraya konu açmak zorunda kaldım. Rica etsem yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler. :)
Link:
Link:

Kimi

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
ozguciltevi.com
Hocam millet birbirine yardım etmeyi bırakmış galiba. Gönderen olmadıysa atabilirim ?

melisamacit

Yönetici
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.1tik.net
Hocam millet birbirine yardım etmeyi bırakmış galiba. Gönderen olmadıysa atabilirim ?
Belirtmek isterim ki taleplerin çoğu zaman bizzat benim tarafımdan karşılanması "milletin birbirine yardım etmesi" olarak tanımlanamaz..
Aksine biz dediğiniz gibi yardımlaşmayı sağlamayı amaçladığımız için konuyu yetki meselesinden çıkardık ve herkesin talep isteklerine aynı zamanda kaynak arşivlerine de erişimini açtık. Yani burada bir şeylerin sonlanmasından ziyade başlamış olan bir duruma odaklanmak gerek. İmkanı olan, yardım etme hevesi olan, fayda sağlamak isteyen bir şekilde bunu yapar. Ancak hepimiz biliyoruz ki karşılık beklemeden fedakarlıkta bulunmak öyle yaygın bir olay değil, işte biz bunu hedefledik zira herkesin yardımlaştığı yerde işler yarım kalmaz. :)
Buna açıklık getirmek istedim, sevgiler..

melisamacit

Yönetici
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.1tik.net

Ekli dosyalar

• long-red-dress-hanger-logo.zip
    671.2 KB · Görüntüleme: 0
  • luxury-boutique-logo-templates.zip
    258.7 KB · Görüntüleme: 0

Kimi

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
ozguciltevi.com
Belirtmek isterim ki taleplerin çoğu zaman bizzat benim tarafımdan karşılanması "milletin birbirine yardım etmesi" olarak tanımlanamaz..
Aksine biz dediğiniz gibi yardımlaşmayı sağlamayı amaçladığımız için konuyu yetki meselesinden çıkardık ve herkesin talep isteklerine aynı zamanda kaynak arşivlerine de erişimini açtık. Yani burada bir şeylerin sonlanmasından ziyade başlamış olan bir duruma odaklanmak gerek. İmkanı olan, yardım etme hevesi olan, fayda sağlamak isteyen bir şekilde bunu yapar. Ancak hepimiz biliyoruz ki karşılık beklemeden fedakarlıkta bulunmak öyle yaygın bir olay değil, işte biz bunu hedefledik zira herkesin yardımlaştığı yerde işler yarım kalmaz. :)
Buna açıklık getirmek istedim, sevgiler..

Bu konuda tabiki üzerine alınacak son kişi siz olmalısınız. Forumda talepleri sizden başka karşılayan çok nadir olduğunu biliyorum. Benim burada söylemek istediğimi umarım anlaması gerekenler anlamıştır :)
Talebini karşıladığın kişiler adına hem teşekkür edeyim ;)

5,689Konular
16,886Mesajlar
9,832Kullanıcılar
ilyasSon üye