Freepik Shutter Envato lazım

afellions

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar aylık olarak sürekli almayı düşünüyorum, güvenilir ve uygun fiyattan veren olursa almak istiyorum

afellions

Kayıtlı Kullanıcı
bir arkadaş vardı aslında onu arıyorum, 30tl ye veriyordu freepik premium hesabı. Diğer hesaplara da ihtiyacım var.

seyomedya

Kayıtlı Kullanıcı
Aynen arkadaşlar 3-4 kişi bir hesap alıp kullansak olabilir bence?

seyomedya

Kayıtlı Kullanıcı
Ortak almak isterseniz arkadaşlar bana bildirin aylık olarak düzenli alacağım.

SercanArslan

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.sercanarslan.com
Arkadaşlar, bu istediğiniz sitelerin hesaplarını ucuza buluyorsanız bilin ki o hesaplar başkalarının hesaplarıdır. Gerçek sahiplerinin bilgisi dışında hesaplar bir şekilde hacklenerek elde edilmiş hesaplardır. Ve bu hesapların garantisi olmaz. Alırsınız bir kaç gün sonra giremezseniz karşınızda muhatap bulamazsınız.

Telegram'da ortak envato hesabı için duyuru yapıldı. Oraya girebilirsiniz.

Bu istediğiniz sitelerden abonelik almak istiyorsanız en avantajlı yolu ortap hesap almaktır. Bir kaç kişi bir araya gelerek ortak hesap alırsanız herkes için avantajlı olur.

ShutterStock'un sistemi biraz farklı. Siz buradan ortak hesap alsanız bile size aylık 10 görsel sunuyor (49 Dolara yani 360 TL'ye). Siz ortak aldığınız zaman bu 10 görsel kimseye yetmez. Ayrıca hakkaniyet sorunu ortaya çıkar. O yüzden Shutter işi biraz sıkıntılı

sem10line

LogoMerkezi.com
Moderatör
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.logomerkezi.com

Gurbetci

Kayıtlı Kullanıcı
Şimdi ben tam anlamadım bu olayı.

Misal: Ahmet’in Premium aboneliği var. Ahmet oradaki görselleri alabilir ve tasarımlarında kullanabilir. Abonelik ile bir nevi telif haklarını almış oluyor.

Peki Ahmet’in almış olduğu bir görseli Mehmet kullanabilir mi? Bu bana biraz telif haklarına aykırı geldi.

mücahit

Kayıtlı Kullanıcı
Şimdi ben tam anlamadım bu olayı.

Misal: Ahmet’in Premium aboneliği var. Ahmet oradaki görselleri alabilir ve tasarımlarında kullanabilir. Abonelik ile bir nevi telif haklarını almış oluyor.

Peki Ahmet’in almış olduğu bir görseli Mehmet kullanabilir mi? Bu bana biraz telif haklarına aykırı geldi.
bir hesabı 10 20 kişi kullanıyor aynı şey hem buna izin vermeseler bunu engelleyebilirler. ücretsiz dağıtan sitelerde var her içerik olmasada

Gurbetci

Kayıtlı Kullanıcı
Ayni hesabi kullanmak başka telif hakkı başka. Hollanda da başımıza geldiği için soruyorum. Şirketin Websayfasında birkaç resim vardı shutterstocka ait. Shutterstocktan mektup gönderdiler. Ekran resimleriyle beraber resimleri tek tek belirttiler. Kullanılan resimleri resmi yoldan aldığımızı ispat etmemiz istendi. Avrupa’da bu konuya çok önem veriyorlar. Benim de merak ettiğim. Freepik falan olunca değişik mi oluyor?

mücahit

Kayıtlı Kullanıcı
Ayni hesabi kullanmak başka telif hakkı başka. Hollanda da başımıza geldiği için soruyorum. Şirketin Websayfasında birkaç resim vardı shutterstocka ait. Shutterstocktan mektup gönderdiler. Ekran resimleriyle beraber resimleri tek tek belirttiler. Kullanılan resimleri resmi yoldan aldığımızı ispat etmemiz istendi. Avrupa’da bu konuya çok önem veriyorlar. Benim de merak ettiğim. Freepik falan olunca değişik mi oluyor?
shutter bu konuda çok dikkatli türkiyede yine almanya kadar olduğunu düşünmüyorum ama freepik de çok diikakate almıyo aynı şekilde envato

devrimer34

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar shutterstock'ta aynı hesap üzerinden birden fazla bilgisayardan bile kullansanız sizi kurumsal üyeliğe zorluyor. 2 tane hesabım sırf bu yüzden kapatıldı. Başkasından bile alsanız daha sonra telif sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Kurumsal firmalarla çalışan arkadaşların çok dikkatli olması gerekiyor.

kayraruhu

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba,isteyen olursa fiyat listemi aşağıya bırakıyorum.

Ekli dosyalar

• fiyat.jpg
    fiyat.jpg
    698.3 KB · Görüntüleme: 22

bdora

Kayıtlı Kullanıcı
Adınıza özel, kişiye özel kullanımlı envato hesabını size sağlayabilirim. Referanslarım için forumda olan konuma bakabilirsiniz.

orhansinane

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar, bu istediğiniz sitelerin hesaplarını ucuza buluyorsanız bilin ki o hesaplar başkalarının hesaplarıdır. Gerçek sahiplerinin bilgisi dışında hesaplar bir şekilde hacklenerek elde edilmiş hesaplardır. Ve bu hesapların garantisi olmaz. Alırsınız bir kaç gün sonra giremezseniz karşınızda muhatap bulamazsınız.

Telegram'da ortak envato hesabı için duyuru yapıldı. Oraya girebilirsiniz.

Bu istediğiniz sitelerden abonelik almak istiyorsanız en avantajlı yolu ortap hesap almaktır. Bir kaç kişi bir araya gelerek ortak hesap alırsanız herkes için avantajlı olur.

ShutterStock'un sistemi biraz farklı. Siz buradan ortak hesap alsanız bile size aylık 10 görsel sunuyor (49 Dolara yani 360 TL'ye). Siz ortak aldığınız zaman bu 10 görsel kimseye yetmez. Ayrıca hakkaniyet sorunu ortaya çıkar. O yüzden Shutter işi biraz sıkıntılı

Genelleme yaparak konuşmuşsunuz... Kanıtlarınız var mı? Bilmediğiniz mevzularda bu kadar biliyormuş gibi konuşmayın bence size önerimiz.

MehmetP

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar aylık olarak sürekli almayı düşünüyorum, güvenilir ve uygun fiyattan veren olursa almak istiyorum
merhaba yardımcı olabilirmiyim , canva elements freepik dosya shutter stock 10 lu gorsel hesap whatsap: 0850 840 1809 profilimden satış konuma ulaşabilirsiniz

5,690Konular
16,886Mesajlar
9,808Kullanıcılar
mustafa1980Son üye