ÇÖZÜLDÜ Envato istek - Template

biwuu

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba, aşağıdaki dosyayı paylaşmanız mümkün müdür?
Saygılar.

By_ALi

Sᴏɴᴜɴᴅᴀ öʟüᴍ ʙiʟᴇ ᴏʟsᴀ ᴅᴏɢ̆ʀᴜ ʏᴏʟᴅᴀɴ ᴀʏʀıʟᴍᴀ
Moderatör
T.C. Onaylı

By_ALi

Sᴏɴᴜɴᴅᴀ öʟüᴍ ʙiʟᴇ ᴏʟsᴀ ᴅᴏɢ̆ʀᴜ ʏᴏʟᴅᴀɴ ᴀʏʀıʟᴍᴀ
Moderatör
T.C. Onaylı
Envatodan olduğu gibi indirip mediafire yükledim. Herhangi ekstra bir işlem yapılmadı.

sem10line

LogoMerkezi.com
Moderatör
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.logomerkezi.com
Defalarca denememe rağmen antivirüs programı sürekli virüs algılandığı için indirimeyi tamamlayamıyorum. İncelemeniz mümkün mü? Virüs bulaşmış olabilir mi? Saygılar.
hangi virüs programında takılıyorsunuz eğer crome size "virüs algılandı indirme tamamlanamadı." uyarısı veriyor ise linki kopyalayarak edge(internet explorer) ile açıp indirebilirsiniz.

biwuu

Kayıtlı Kullanıcı
Envatodan olduğu gibi indirip mediafire yükledim. Herhangi ekstra bir işlem yapılmadı.
İlginiz için tekrar teşekkür ederim.
hangi virüs programında takılıyorsunuz eğer crome size "virüs algılandı indirme tamamlanamadı." uyarısı veriyor ise linki kopyalayarak edge(internet explorer) ile açıp indirebilirsiniz.
Bitdefender. Firefox ve Edge ile denedim. İkiside sona gelince virüs sebebi ile başarısıza düşüyor. Daha önceki indirmelerimde bir sorun olduğunu hatırlamıyorum. Bu sefer böyle oldu, acaba dosya boyutu büyük olması ile alakalı olaiblir mi?
Tekrar denedim, sorun web sayfarına verilen tepki ile alakalı gibi görünüyor(antivirüs programının).
İlgilinize tekrar teşekkür ederim. Yapabileceğimiz bişey yok gibi, sizleri daha fazla meşgul etmek istemem. Kolay gelsin.

5,691Konular
16,888Mesajlar
9,825Kullanıcılar
bustryrSon üye