Üye olmak ve diğer içeriklerden de faydalanabilmek için buraya tıklayınız.

Üye olup şifrenizi unuttuysanız "Şifremi Unuttum" adresini kullanabilirsiniz

Forum kurallarını okumak için lütfen buraya tıklayınız .

Dev Photoshop Arşivi [PREMIUM]

4 Mar 2020
53
431
58
Yalova
temapress.com
ΤΙΚ
💎88
Merhaba, kesinlikle hepinizin hoşuna gidecek arşiv paylaşıyorum. Şimdiden güle güle kullanın :)

İçerikler: 400+ Photoshop Stil Paketi, 30K GFX Paketi, Ps GFX Paketi, Photoshop Mega Paket, 385 Profesyonel Aksiyon Paketi

400+ Photoshop Stil Paketi
400styles.jpg
Değerli ziyaretçimiz lütfen içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap ya da Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

30K GFX Paketi
Screenshot_1.png
Değerli ziyaretçimiz lütfen içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap ya da Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Photoshop GFX PAKET
Screenshot_2.png

PHOTOSHOP MEGA PAKET
KILLER PACK  by killoxs .png

385 Ücretsiz Profesyonel Photoshop Aksiyon Paketi
Screenshot_3.png

Kaynakları yabancı forumlardan topladığım için sorun olacağını sanmıyorum ama yine de her zaman indirdiğinizi taratırsanız sizin için daha sağlıklı olur.

13 May 2021
2
1
3
ΤΙΚ
💎17
Emeğinize sağlık hocam. Kırık linkleri yenilemeniz mümkün mü? MEGA sıkıntı çıkarıyorsa gofile.io kullanmanızı öneririm.

25 Mar 2021
18
7
3
ΤΙΚ
💎83
Bir çok kişi de belirtmiş ama linkler şu an için sorun çıkarıyor, düzeltmen mümkün mü? Şimdiden teşekkürler.

18 Mar 2021
3
0
1
ΤΙΚ
💎7
Merhaba, kesinlikle hepinizin hoşuna gidecek arşiv paylaşıyorum. Şimdiden güle güle kullanın :)

İçerikler: 400+ Photoshop Stil Paketi, 30K GFX Paketi, Ps GFX Paketi, Photoshop Mega Paket, 385 Profesyonel Aksiyon Paketi

[Hidden content]
Kaynakları yabancı forumlardan topladığım için sorun olacağını sanmıyorum ama yine de her zaman indirdiğinizi taratırsanız sizin için daha sağlıklı olur.

Kırık Link Hort