Ciğerlere selam olsun!

foundingactor

Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle herkese selam olsun dostlarım, kendimi geliştirmek adına kayıt olduğum bu sitede küçüğüme sevgi büyüğüme saygıyla selamlarımı iletiyorum. 23 yaşındayım, adım Murat. Bu işte kendimi geliştirmem için bana yardımcı olabileceğiniz linkleri, konu başlıklarına ait bilgileri gönderebilir. Özel mesaj yoluyla da benle sohbet kurabilirsiniz. Hepimiz birbirlerimizle yardımlaştıkça çok güzel yerlere varabiliriz. Bir kişinin bilgisi ile dünyaları fethedebilir, bir kişinin becerisiylede yıldızlara uçabiliriz. Birbirimizle yardımlaşırsak hem sevinir, hem mutlu olur hem de dost olabiliriz. Tekrardan herkesi selamlıyorum ve kahvaltıda bol bol ciğer tavsiye ediyorum özellikle kuzu ciğeri olacak Adana işi.

tasarimcidayi

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
1tik.net
Öncelikle herkese selam olsun dostlarım, kendimi geliştirmek adına kayıt olduğum bu sitede küçüğüme sevgi büyüğüme saygıyla selamlarımı iletiyorum. 23 yaşındayım, adım Murat. Bu işte kendimi geliştirmem için bana yardımcı olabileceğiniz linkleri, konu başlıklarına ait bilgileri gönderebilir. Özel mesaj yoluyla da benle sohbet kurabilirsiniz. Hepimiz birbirlerimizle yardımlaştıkça çok güzel yerlere varabiliriz. Bir kişinin bilgisi ile dünyaları fethedebilir, bir kişinin becerisiylede yıldızlara uçabiliriz. Birbirimizle yardımlaşırsak hem sevinir, hem mutlu olur hem de dost olabiliriz. Tekrardan herkesi selamlıyorum ve kahvaltıda bol bol ciğer tavsiye ediyorum özellikle kuzu ciğeri olacak Adana işi.

Hoşgeldin dostum, enerjine sağlık :)

jacobography

?Post Tasarım/Konu Tasarım/Logo/Reklam Banner?
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam işinize değer vermiyorsunuz. ???? şaka yapıyorum beni 2 gündür böyle linç ettiler. Selam alekum ✌️?

foundingactor

Kayıtlı Kullanıcı
Bu kadar samimi bir mesaja kayıtsız kalınamaz =)
Selamlar... =)
Selam ciğerim :)

Hoşgeldin dostum, enerjine sağlık :)
Hoşbulduk dayı, teşekkürler :)

Hocam işinize değer vermiyorsunuz. ???? şaka yapıyorum beni 2 gündür böyle linç ettiler. Selam alekum ✌?

Haklıyız ama, linç değil de iyiliğini düşünüyoruz diyelim. Hem senin, hem grafik piyasasının. Aleyküm selam.

5,683Konular
16,874Mesajlar
9,750Kullanıcılar
obbproSon üye