Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ciğerlere selam olsun!

Öncelikle herkese selam olsun dostlarım, kendimi geliştirmek adına kayıt olduğum bu sitede küçüğüme sevgi büyüğüme saygıyla selamlarımı iletiyorum. 23 yaşındayım, adım Murat. Bu işte kendimi geliştirmem için bana yardımcı olabileceğiniz linkleri, konu başlıklarına ait bilgileri gönderebilir. Özel mesaj yoluyla da benle sohbet kurabilirsiniz. Hepimiz birbirlerimizle yardımlaştıkça çok güzel yerlere varabiliriz. Bir kişinin bilgisi ile dünyaları fethedebilir, bir kişinin becerisiylede yıldızlara uçabiliriz. Birbirimizle yardımlaşırsak hem sevinir, hem mutlu olur hem de dost olabiliriz. Tekrardan herkesi selamlıyorum ve kahvaltıda bol bol ciğer tavsiye ediyorum özellikle kuzu ciğeri olacak Adana işi.

Öncelikle herkese selam olsun dostlarım, kendimi geliştirmek adına kayıt olduğum bu sitede küçüğüme sevgi büyüğüme saygıyla selamlarımı iletiyorum. 23 yaşındayım, adım Murat. Bu işte kendimi geliştirmem için bana yardımcı olabileceğiniz linkleri, konu başlıklarına ait bilgileri gönderebilir. Özel mesaj yoluyla da benle sohbet kurabilirsiniz. Hepimiz birbirlerimizle yardımlaştıkça çok güzel yerlere varabiliriz. Bir kişinin bilgisi ile dünyaları fethedebilir, bir kişinin becerisiylede yıldızlara uçabiliriz. Birbirimizle yardımlaşırsak hem sevinir, hem mutlu olur hem de dost olabiliriz. Tekrardan herkesi selamlıyorum ve kahvaltıda bol bol ciğer tavsiye ediyorum özellikle kuzu ciğeri olacak Adana işi.

Hoşgeldin dostum, enerjine sağlık :)

Bu kadar samimi bir mesaja kayıtsız kalınamaz =)
Selamlar... =)
Selam ciğerim :)

Hoşgeldin dostum, enerjine sağlık :)
Hoşbulduk dayı, teşekkürler :)

Hocam işinize değer vermiyorsunuz. ???? şaka yapıyorum beni 2 gündür böyle linç ettiler. Selam alekum ✌?

Haklıyız ama, linç değil de iyiliğini düşünüyoruz diyelim. Hem senin, hem grafik piyasasının. Aleyküm selam.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap