Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

KAZANAN Ali DURU | 30 Ağustos Zafer Bayramı Yarışması

21 (1).jpg
30 Ağustos Zafer Bayramı için değerli tasarımlarınızın yarıştığı yarışmamızda hep birlikte beğenerek seçtiğimiz 1. olan yukarıdaki çalışmanın sahibi ve kazanan "Ali DURU" ( @aliciziyor ) isimli üyemizi tebrik ediyor, çalışma hayatında başarılarının devamını diliyoruz.
Kendisine ait kısa bir mesaj ve iletişim bilgileri aşağıdadır..


___________________________________________________________

"Merhaba ben Ali Duru, 1987 Aksaray doğumluyum. Evliyim ve 2 kız babasıyım.? Yaklaşık 10 yıldır grafik tasarım işi ile uğraşıyorum. Halen Aksaray’ da bir yazılım firmasında Grafikerlik yapıyorum. Bunun yanı sıra dijital çizim işi de yapıyorum. Yaptığım her iki iş için de herhangi bir eğitim almadım. Araştırarak ve İnternet üzerinden video izleyerek kendimi geliştirmeye çalışıyorum.
Bu işi yapacak arkadaşlarıma tavsiyem bol tekrar ve gözlem yapmaları. Unutmayın farklı olabilmenin yolu farklı işler yapabilmekten geçer. İnternet'te mevcut bulunan kaynakları elbette kullanmalıyız lakin o kaynak görselleri üretebildiğimiz gün öne çıkarız.
Sağlıcakla kalın…"
behancealiduru.png
aliduruinstagram.pngInstagram: "aliciziyor"
E-posta: [email protected]
Behance: behance.net/alidurutr
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap