Neler yeni

Welcome to 1tik.net | Yeni Nesil Paylaşım Platformu

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

KAZANAN Ali DURU | 30 Ağustos Zafer Bayramı Yarışması

Katılım
5 Şub 2020
Mesajlar
133
Tepkime puanı
302
Puanları
78
21 (1).jpg
30 Ağustos Zafer Bayramı için değerli tasarımlarınızın yarıştığı yarışmamızda hep birlikte beğenerek seçtiğimiz 1. olan yukarıdaki çalışmanın sahibi ve kazanan "Ali DURU" ( @aliciziyor ) isimli üyemizi tebrik ediyor, çalışma hayatında başarılarının devamını diliyoruz.
Kendisine ait kısa bir mesaj ve iletişim bilgileri aşağıdadır..


___________________________________________________________

"Merhaba ben Ali Duru, 1987 Aksaray doğumluyum. Evliyim ve 2 kız babasıyım.? Yaklaşık 10 yıldır grafik tasarım işi ile uğraşıyorum. Halen Aksaray’ da bir yazılım firmasında Grafikerlik yapıyorum. Bunun yanı sıra dijital çizim işi de yapıyorum. Yaptığım her iki iş için de herhangi bir eğitim almadım. Araştırarak ve İnternet üzerinden video izleyerek kendimi geliştirmeye çalışıyorum.
Bu işi yapacak arkadaşlarıma tavsiyem bol tekrar ve gözlem yapmaları. Unutmayın farklı olabilmenin yolu farklı işler yapabilmekten geçer. İnternet'te mevcut bulunan kaynakları elbette kullanmalıyız lakin o kaynak görselleri üretebildiğimiz gün öne çıkarız.
Sağlıcakla kalın…"
behancealiduru.png
aliduruinstagram.pngInstagram: "aliciziyor"
E-posta: [email protected]
Behance: behance.net/alidurutr
 
Üst Alt