Adobe Premiere Pro Ön Bilgi

grafik

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Mar 2020
Mesajlar
5
Tepkime puanı
10
Puanları
3
Adobe Premiere Pro. Adobe şirketi tarafından geliştirilen video düzenleme yazılımı Adobe Premiere'in 6.5 sürümü sonrasındakiler için belirlediği genel serinin adıdır. Bu bağlamda Adobe Premiere 7.0 / Adobe Premiere Pro 1.0 olarak tanımlanmıştır.

Programın yazıldığı dil: C++'dır.

Geniş araç yelpazesine sahip özelliklerini kullanarak videoları 8K görüntüsünden, sanal gerçeklik derecesine kadar istediğiniz formatta düzenleyebilir. sinema sektörü ve web sayfaları için muhteşem prodüksiyonlar hazırlayabilirsiniz. Videolarınızdaki görüntüler üzerindeki bozuk renk çalışmalarını düzeltebilir, arka plandaki kesik ses desteğini iyileştirebilir ve çalışmalarınızdan verimli sonuçlar elde ederek ortaya güzel sonuçlar çıkarabilirsiniz.

Aslen bilgisayarın genel verimine oranlı çalışan Adobe Premiere Pro, uyumlu olduğu donanımlarla kullanıldığında tam video işleme, efektleme ve gerçek zamanlı giriş-çıkış sağlama gibi özelliklere de sahiptir.

Adobe Premiere Pro programı, Adobe Audition, After Effects ve Adobe Stock, Photoshop yazılımlarıyla uyumlu bir şekilde çalışır.

adobe-premiere-pro-free-download.jpg

Ayrıca sıfırdan başlamak isteyenler için güncel bir kaynağı şuraya bırakıyorum dayı :)


 
5,685Konular
16,866Mesajlar
9,621Kullanıcılar
secamond1Son üye
Üst