ABBYY FineReader PDF (Mac & Windows) - 1 yıllık lisans

ibrahimyzr

Kayıtlı Kullanıcı
T.C. Onaylı
Katılım
8 Tem 2020
Mesajlar
204
Tepkime puanı
91
Puanları
28
Merhaba arkadaşlar

ABBYY FineReader PDF programını çoğunuz duymuş veya görmüşsünüzdür. Şu an 1 yıllık lisansı ücretsiz olarak veriyorlar.Bilmeyenler için:

ABBYY FineReader, ABBYY tarafından geliştirilen bir optik karakter tanıma uygulamasıdır. Taranan görüntüleri, belgeleri, fotoğrafları ve PDF dosyalarını Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Rich Text Format, HTML, PDF/A, aranabilir PDF, CSV ve text dosyaları gibi düzenlenebilir ve aranabilir formatlara çevirebilmek için tasarlanan profesyonel düzeyde bir uygulamadır. Sürüm 11'den beri "djvu" formatında kaydeder. 12. sürüm 190 dildeki metinleri tanır, bunların 48'i için yazım kontrolü yapabilir. Tüm dünyada 20 milyondan fazla insan ABBYY FineReader kullanıyor. Fujitsu, Panasonic, Xerox, Samsung ve diğer firmalar tarafından lisanslanan ABBYY FineReader OCR (optik karakter tanıma) teknolojisini kullanır.253871595.png


Aşağıdaki bağlantıya girdikten sonra alt kısımdaki gerekli bilgileri doldurmanız gerekiyor. 1 gün sonra mail adresinize indirme bağlantısı ve serial kodu gönderilecektir.site:Kolay gelsin.
 
5,679Konular
16,898Mesajlar
10,001Kullanıcılar
Üst