?

Muhammed Öran

Kayıtlı Kullanıcı
Lütfen empati yapalım arkadaşlar üstlerin yorumları evet değerli ama zaten kendi aramızda birbirimizi eleştirebiliriz . Emin olun burada hiç beğeni almamış tasarımlar ile sıralamada yer alan tasarımlar hepsi birbirinden kıymetli hepsi birbirinden güzel elbette bir kazanan olacak onu da moderatör ekibi umuyorum ki titizlikle seçecektir sonuç olarak hadi artık uyuyun haksızlık olmayacak.

woopapit

Banlı Kullanıcı
Web sitesi
www.artstation.com
Öyle diyosunda dayı dediki tamam işte bu dediği çalışmaya gönderecekti yoksa oylamaya sunacaktı oylamada insanlar instagram gibi yerlerde ağlayıp oylamaya adam çekicek bunun kontrolu olmaz bilmiyorum yorumlarıda öenmliydi üzüldüm vallha bak ben moderator olarak başvurcam 1 hafta boyunca gelen çalışmaları indirip klasörleyip dayıya sunardım ben olsam herşey için çok geç herkese başarılar tekrarda ne yapalım hayat bize hiç gülmedi.

Muhammed Öran

Kayıtlı Kullanıcı
O onların ayıbı olur
İnstagramdan vs oy isteyenleri kontrol altına alacaklardır ama alamasalarda sanki hakkın bilinmezlikler çukurunda yok oluyormuş gibi düşünme sadece dünya merkezli değil de sana asıl hakkını verecek olanı düşün yüreğini ferah tut .

5,693Konular
16,894Mesajlar
9,845Kullanıcılar
numancakirSon üye