KAMPANYA Yurtdışı Paypal, Etsy, Ebay, Amazon Ödeme ve Alışveriş işlemleriniz ve Kargo işlemleriniz Yapılır

Serhat

Kayıtlı Kullanıcı
Konu içeriğinde yer alan satışlar ile 1tik.net'in bir ilgisi yoktur ve sorumluluk kabul edilmeyecektir.

2.png

3.png

5.png

Son düzenleme:

Mahmut

Moderatör
Merhaba @Serhat, lütfen beni yanlış anlama R10 üyesi olmayan kişilerle ticaret yapmıyorsun anladığım kadarıyla bunun sebebini merak ettim, bu forumda senin hizmetlerini görüp de senden hizmet satın almak isteyen birisinin R10 üyeliği olmak zorunda mı?

Serhat

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba @Serhat, lütfen beni yanlış anlama R10 üyesi olmayan kişilerle ticaret yapmıyorsun galiba bunun sebebini merak ettim, bu forumda senin hizmetlerini görüp de senden hizmet satın almak isteyen birisinin R10 üyeliği olmak zorunda mı?
Merhabalar,

İlanı r10.Net profilimden kopyaladım bu sebepten dolayı o şekilde gözükmektedir. Şuan üst kısımı güncelliyorum. Bu forum kurucuları ve üyeleri ile çok önceden WhatsApp grubu ile tanıştığımız için burada'da ekstra hizmet ilanı açmak istedim. Uyarınız için teşekkür ederim düzeltmeyi şuan gerçekleştiriyorum.

5,689Konular
16,883Mesajlar
9,789Kullanıcılar