Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yüksek Kaliteli Ücretsiz Stok Videolar

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle en iyi 5 stok video sitesini paylaşacağım

Pixabay üzerinden ihtiyacınız olan videoyu önizlemesi ile birlikte inceleyip istediğiniz boyutta ile indirip kullanabilirsiniz.
Pixabay Lisansı ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.Türkçe dil desteği mevcut olan Pexels ile aradığınız videoları orijinal boyutunda yada daha düşük boyutlarda ücretsiz indirebilirsiniz. Pexels lisansı ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.Coverr.co kullanımı Pexels ve Pixabay kadar kolay ancak onların aksine Türkçe dil desteği olmayan bir stok video sitesi.
Coverr.co lisansı ile ilgili ayrıntılı bilgiye
ulaşabilirsiniz.Videvo içerisinde diğer web sitelerine kıyasla stok videolarının yanı sıra müzik ve ses dosyalarını da bulmak mümkün ancak malesef Türkçe dil desteğini bu web sitesi de sağlayamıyor. Ayrıca 1tik.net içerisinde free videoların yanı sıra premium içeriklerde mevcut bunun için premium plana belirli bir ücret karşılığında katılmanız gerekiyor. Premium üyelikler ile ilgili ücretlendirme sayfasına ulaşabilirsiniz. Videvo'nun uyguladığı lisans politikası ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.


İçerisinde yüzlerce stok videonun yanı sıra after effect templatelerininde bulunduğu videezy pro içeriklerin yanında bizlere ücretsiz içeriklerde sağlamakta
Videezy Pro plan ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Lisans politikası ile ilgili bilgilere ise ulaşabilirsinizKAYNAK: ;)
Youtube videosunu beğenip kanalı takip ederek desteğinizi gösterebilirsiniz.​
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap