YouTube kendi kendine abone oluyor

n3ujx

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar YouTube da takip etmediğim kanalları sürekli takipten çıksam dahi takip edip duruyor google a yazdım bir çok foruma yazdım ama hiç bir dönüş yapılmıyor ve google da aratılıp çözüm adına yazılan bütün her şeyi yaptım 2 faktörlü doğrulama şifre değişikliği üçüncü parti uygulama veya website kayıtları vs. hiç bir bot sitesine giriş yapmadım lütfen bana yardım edin

Caner Sefa

İnsan öğrenmeyi bıraktığı gün yaşlanır..
Moderatör
Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle Selamun aleyküm
Böyle bir durumla karşılaşmadım o yüzden bende araştırmalarımı yazıyorum bilgine
1-Lütfen eger kullanıyorsanız kullandıgınız VPN uygulamalarını kaldırın.. Kullanmıyorum deseniz bile PC nize göz atın
2-Eger YouTube gibi platformlarda abone , begeni hilesi gibi hileler kullanmaya çalıştıysanız ve bu durumlar için herhangi bir siteye üye olduysanız kontrolünü saglayın ve üyeliklerinizi iptal edin
3-GOOGLE hesabınızın güvenlik bölümünden hesabınıza erişimi olan tüm 3. parti siteleri iptal edin
4-Tarayıcınızda kullandıgınız uzantıların kontrolünü yapın ve bu uzantıları bir süreligine kaldırın..

--LÜTFEN KESİN ÇÖZÜM İÇİN 1. VE 3. MADDELERİ DİKKATE ALIN

---------- -----------

ayrıca google bu durumları hiç üstelemiyor çogu kez herkes bu durumlardan şikayet etsede google destek ekibi sorun metnini cevaba kilitliyor . :(

n3ujx

Kayıtlı Kullanıcı
dediğiniz her şeyi zaten yaptım google da aratınca çıkan bütün sonuçlara baktım google ve youtube ekibine yazdım geri bildirim gönderdim dünden beri kendi kendine abone olma durumu gözükmüyor hiç bir şey yapmadım sadece google ve youtube ekibine yazdığım yazılar sonuç vermiştir diye ümit ediyorum inşallah tekrar bu sorunu yaşamam

Caner Sefa

İnsan öğrenmeyi bıraktığı gün yaşlanır..
Moderatör
Kayıtlı Kullanıcı
dediğiniz her şeyi zaten yaptım google da aratınca çıkan bütün sonuçlara baktım google ve youtube ekibine yazdım geri bildirim gönderdim dünden beri kendi kendine abone olma durumu gözükmüyor hiç bir şey yapmadım sadece google ve youtube ekibine yazdığım yazılar sonuç vermiştir diye ümit ediyorum inşallah tekrar bu sorunu yaşamam
Dedigim gibi bu tür oloayların en sık görüldügü durum begeni ve abone hilesi için üye olunan siteler siz böyle bir durum olmadıgını belirtiyorsunuz ama sizden habersiz ne bilim kardeşiniz falan mesela hani yanlış anlamayın bunu ısrarla söylememdeki sebep dedigim gibi böyle durumlarda görülüyor olması ..
Umarım tekrar yaşanmaz
iyi akşamlar

n3ujx

Kayıtlı Kullanıcı
İnşallah devam etmez teşekkür ederim, iyi akşamlar.

5,690Konular
16,885Mesajlar
9,802Kullanıcılar
unmandetSon üye