Yok Artık Dedim !!! (İlginç Müşteri Talepleri)

Alies

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar;

Öncelikler 1tik.net herkese hayırlı olsun... Forum siteleri bundan 10 yıl önce çok etkili ve yaygındı bi çok forum sitesinde de paylaşımlarda bulunan biri olarak özlemişim bu platformu... Umarım hepimize faydalı paylaşımlar içerisinde oluruz...

Bu konu başlığı altında da "YOK ARTIK" dediğimiz müşteri isteklerini paylaşalım diye düşündüm... Mesela;

Bi turizm firmasına billboard çalışması yapıyoduk... Uçak bileti tatil satışları ve havaalanı transferi yapan bi firma... İşte uçağa doğru elinde valizleler yürüyen bi foto üstüne sade bi sloganla etkili ve sade bişey yapmak istedik... Beğenilmedi tabiki sonra bi başka bi başka derken en son dedik ki yapmayalım bizim yaptıklarımızı beğenmiosunuz daha ne istediğinizi de bilmiosunuz gibisinden bıkkınlık içerisinde sitemli bi konusma yaptım sonra tamm benim dediklerimi yapalım talebinde bulundu müşteri kurtalamıyoruz da tamam dedik ama altına imza atmayız bu calısmanın die neyse geldi bu adam yanında 2 tane kızla işte internetten havaalanı görseli bulduk uçağa doğru yürüyen insanların olduğu bi fotoyu dekupe edip yerleştirdik kızın birisi tamm süper oldu şimdi insanların yüzünü bize doğru çevirin dedi ben kızın suratına baktım arkadas bana baktı kız bi bana bi arkadaşa baktı "YOK ARTIK" dedik...

Sonuç mu işi yapmadık... :) Hala daha aramızda espirisi geçer olmayacak bi iş karısında yüzünü bize doğru çevir diosun yani deriz :)

5,684Konular
16,875Mesajlar
9,752Kullanıcılar
tolgasazakSon üye