YARIŞMAYA FORUM DIŞINDAN TORPİLLE ALINAN İÇERİK

cavidan56

Banlı Kullanıcı
Merhaba canlı yayın esnasında Cihat bey ve Burak bey çalışmaların sadece forumdan alınıp değerlendirdiğini söylemiş olsa da melisa hanım "ULVİ MUSTAFAZADE" adlı bir şahıstan dosya iletti. Yani çalışmanızın görüntülenmeme sebebi 1tik.net adminlerinden en az birini tanımıyor olmak olabilir.
01 - Front-01-01-01.jpg

Cihat defalarca ne yarışmacılar var videoda görmek bile zaman kaybı dese de forumda açılan konularda görüyoruz ki çok güzel haksızlık edilmiş yada gerçekten gözden kaçırılmış içerikler var. Burak doğanın elle çizim sandığı bu ekteki pdf dosyası ise bir çerçeve mockup ´ıydı. Cihat beyin deyimiyle zaman israfı sayılabilirdi.

Az önce forumda gördüğüm bir çalışmayı atmak istiyorum. Videodaki birçok çalışmaya göre iyi sayılabilir bir görsel.

u3pvKo.jpg Mertcan bulucu adlı bu arkadaşın çalışması gayet renkleri ve içeriği ile güzel gözüken bir çalışma en azından tebrikler Mertcan bile denilseydi yeri vardı. Buna benzer 4-5 çalışma daha gördüm konu başlıklarında.
Sanırım değerlendirilmeyen şahıslar Melisa hanımı tanıyor olsalardı gerçekten listeye bile isimleri yazılırdı.

4 (1).jpg Bu çalışmayı da kilitlenmiş bir konudan aldım açıkçası çalışmada dikkatimi çeken arkadaki isimler oldu bir sürü isim var hikayesi nedir ne değildi çok merak ettim. aşağıdaki adam trum mı baydın mı anlayamadım ama işin esprisi de bu sanırım. birçok arkadaşın emekleri zayi oldu çok üzücü

Mahmut

Moderatör
Merhaba canlı yayın esnasında Cihat bey ve Burak bey çalışmaların sadece forumdan alınıp değerlendirdiğini söylemiş olsa da melisa hanım "ULVİ MUSTAFAZADE" adlı bir şahıstan dosya iletti. Yani çalışmanızın görüntülenmeme sebebi 1tik.net adminlerinden en az birini tanımıyor olmak olabilir.
Ekli dosyayı görüntüle 5827

Cihat defalarca ne yarışmacılar var videoda görmek bile zaman kaybı dese de forumda açılan konularda görüyoruz ki çok güzel haksızlık edilmiş yada gerçekten gözden kaçırılmış içerikler var. Burak doğanın elle çizim sandığı bu ekteki pdf dosyası ise bir çerçeve mockup ´ıydı. Cihat beyin deyimiyle zaman israfı sayılabilirdi.

Az önce forumda gördüğüm bir çalışmayı atmak istiyorum. Videodaki birçok çalışmaya göre iyi sayılabilir bir görsel.

Ekli dosyayı görüntüle 5828 Mertcan bulucu adlı bu arkadaşın çalışması gayet renkleri ve içeriği ile güzel gözüken bir çalışma en azından tebrikler Mertcan bile denilseydi yeri vardı. Buna benzer 4-5 çalışma daha gördüm konu başlıklarında.
Sanırım değerlendirilmeyen şahıslar Melisa hanımı tanıyor olsalardı gerçekten listeye bile isimleri yazılırdı.

Ekli dosyayı görüntüle 5829 Bu çalışmayı da kilitlenmiş bir konudan aldım açıkçası çalışmada dikkatimi çeken arkadaki isimler oldu bir sürü isim var hikayesi nedir ne değildi çok merak ettim. aşağıdaki adam trum mı baydın mı anlayamadım ama işin esprisi de bu sanırım. birçok arkadaşın emekleri zayi oldu çok üzücü
Hocam lütfen üslubunuza dikkat edin ve yarışma da herhangi bir haksızlık yoktur özellikle herhangi bir torpil de söz konusu değildir bu yaptığınız suçlama çok ağır bir suçlama yazdıklarınıza dikkat edin rica ediyorum canlı yayında tasarımınız eleştirilmese bile Burak Doğan ve ilgili moderatörler tarafından tüm tasarımlar ayrıntılı olarak incelenecektir sizi anlayışlı olmaya davet ediyorum teşekkürler :)

cavidan56

Banlı Kullanıcı
Burak beyi arayacağım telefonla merak etme Mahmut üslubum gayet yerinde . Gayet anlayışla yaklaşıyorum ama hiçbir şey dışarıdan bir şahsın youtuber olduğu bilinen bir şahsın melisa hanım tarafından yarışmaya dahil edildiği gerçeğini değiştirmez

melisamacit

Yönetici
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.1tik.net
Ekli dosyayı görüntüle 5827

Ekli dosyayı görüntüle 5828 Mertcan bulucu adlı bu arkadaşın çalışması gayet renkleri ve içeriği ile güzel gözüken bir çalışma en azından tebrikler Mertcan bile denilseydi yeri vardı. Buna benzer 4-5 çalışma daha gördüm konu başlıklarında.

Ekli dosyayı görüntüle 5829 Bu çalışmayı da kilitlenmiş bir konudan aldım açıkçası çalışmada dikkatimi çeken arkadaki isimler oldu bir sürü isim var hikayesi nedir ne değildi çok merak ettim. aşağıdaki adam trum mı baydın mı anlayamadım ama işin esprisi de bu sanırım. birçok arkadaşın emekleri zayi oldu çok üzücü
Burak beyi arayacağım telefonla merak etme Mahmut üslubum gayet yerinde . Gayet anlayışla yaklaşıyorum ama hiçbir şey dışarıdan bir şahsın youtuber olduğu bilinen bir şahsın melisa hanım tarafından yarışmaya dahil edildiği gerçeğini değiştirmez

Merhaba,

Söz ettiğiniz gibi bir durum asla söz konusu değildir, olamaz. Bu düşüncelerinizi bu kadar kolay cümleler haline getirip burada yayınladığınız konu içeriğinin aslında ne kadar önem taşıdığını ve ne kadar büyük bi anlama geldiğini bir daha düşünmeye davet ediyorum.
"Ulvi Mustafazade" yarışmaya bizzat forumdan katılmış yüzlerce kullanıcıdan biridir ve bunu buraya tıklayarak teyit edebilirsiniz. Kendisi "benim çalışmam unutuldu, atlandı, değerlendirilmedi" diye bize bizzat ulaşan kişilerden sadece birisidir.
Keşke öncelikle kendi tezinizi kendiniz kontrol edip çürütseydiniz zira size bu açıklamayı yapmaya gerek duymuş olmaktan büyük üzüntü duyuyorum.
Tekrar ve tekrar söylüyorum; yapılmış ve yapılan hiçbir yarışmamızda usulsüzlük, haksızlık, adaletsizlik olmadı, olmayacaktır. Ve bunun önüne geçmek için her zaman elimizden geleni yaptık, yapmaya devam edeceğiz. (!)

Kayra Çankaya

Potterhead
Moderatör
@cavidan56 Burada zaten hiçbir şekilde hile veya torpil olamaz.Adil bir şekilde bir yarışma yapılıyor.Kazanan kişi hakkıyla kazanacak.Bunu da Melisa hanımın söyledikleriyle teyit etmiş olduğunuzu düşünüyorum.

cavidan56

Banlı Kullanıcı
torpil olması maksadı şu usuller yanlış olabilir? burada her şey kusursuz bir tek değerlendirmeye alınmayan çocuklar kusurlu öyle mi? yukarıda verdiğim mertcan bulucu adlı arkadaşın çalışmasını seçmeyen moderatorlar mesela neye göre seçmemiş?

5,689Konular
16,883Mesajlar
9,789Kullanıcılar