ÇÖZÜLDÜ Xiaomi telefon önerisi

Mustafa:)

:)
Moderatör
T.C. Onaylı
Arkadaşlar merhaba :) Kendime yeni bir telefon almaya karar verdim. Arkadaşlarım bu markayı önerdiler. Ben de size sorayım dedim. Sizce telefonları nasıl ? Önerdiğiniz model var mı ? Cevap yazan herkese şimdiden teşekkür ederim. ☺️ :)

By_ALi

Sᴏɴᴜɴᴅᴀ öʟüᴍ ʙiʟᴇ ᴏʟsᴀ ᴅᴏɢ̆ʀᴜ ʏᴏʟᴅᴀɴ ᴀʏʀıʟᴍᴀ
Moderatör
T.C. Onaylı
Redmi modelleri haricinde Mi modellerine bakabilirsin. Redmi modellerinin bir çoğunda Ghost Screen ( Amoled Yanığı) oluşuyor. Bende Redmi Note 8 var ve bu sorundan muzdaribim, garanti kapsamına giriyor bu yanık gönderip ekran değişimi yaptırtacağım. Bu sorunun oluşmasındaki en büyük etken ekran ışığının en son seviyede uzun kullanılması sonucunda oluşmaktadır.

Bir de bütçe belirtirsen yardımcı olmaya çalışırım.

Yasin

Kayıtlı Kullanıcı
Redmi Note 10 Pro tavsiye ederim

Mustafa:)

:)
Moderatör
T.C. Onaylı
Redmi modelleri haricinde Mi modellerine bakabilirsin. Redmi modellerinin bir çoğunda Ghost Screen ( Amoled Yanığı) oluşuyor. Bende Redmi Note 8 var ve bu sorundan muzdaribim, garanti kapsamına giriyor bu yanık gönderip ekran değişimi yaptırtacağım. Bu sorunun oluşmasındaki en büyük etken ekran ışığının en son seviyede uzun kullanılması sonucunda oluşmaktadır.

Bir de bütçe belirtirsen yardımcı olmaya çalışırım.
Bütçem ortalama 4.000 tl :) sadece 500 tl daha çıkabilirim en fazla bu rakamın üstüne. :)

ErenT

Kayıtlı Kullanıcı
Ben Redmi Note 8 Pro 128 GB kullanıyorum, Ghost Screen bende olmuyor, ayrıca fiyatı da uygun, tavsiye ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Caner Sefa

İnsan öğrenmeyi bıraktığı gün yaşlanır..
Moderatör
Kayıtlı Kullanıcı
aklım ısrarla poco x3 diyor ama kalbim mi11 lite yani karar senin ama bu fiyat bandında illaki her telefonda artı ve eksiler var istediklerinin hepsini bulabilecegin bir fiyat bandı degil yani maalesef

oyun oynuyorsan az çok x3 düşünebilirsin digerlerinden sadece ekran olarak ayrılıyor yani eksi yönü burası aslında ama işlemcisi fiyata göre harika

5,689Konular
16,883Mesajlar
9,789Kullanıcılar