Video Montaj Operatörü Aranıyor!

melisamacit

Yönetici
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.1tik.net
1589213419836.pngSınav Eğitim Kurumları, 1992 yılında bir aile şirketi olarak 50 metrekarelik bir mekan, 5 çalışan ve kısıtlı sermaye ile kurulan Sınav Eğitim Kurumları, bugün 500 bin metrekarelik kapalı alana, 5 personeli ise 10 bini aşkın çalışana ulaştı.

Ciddi bir gelecek tasarımının, geniş ölçekli bir vizyonun bütün kararlara ve çalışmalara eşlik ettiği bu süreçte yayınları, dershaneleri, kursları, okulları ile Türkiye’nin en büyük eğitim zincirine dönüşen Sınav Eğitim Kurumları Adobe Premiere Pro Operatörü arıyor.

İş Açıklaması:
İçerik tanıtımları için video kurgu ve montaj yaparak video çalışmalarını hazır hale getirebilecek Video Montaj Operatörü aranıyor.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar;
Yayınevimiz bünyesinde, içerik tanıtımlarında video kurgu ve montaj yapacak iyi derecede Adobe Photoshop, Premiere Pro ve After Effects bilen video kurgu uzmanı aranmaktadır.

Başvuru: Kurgu Uzmanı konu başlığı ile [email protected] adresine CV’lerinizi gönderebilirsiniz.
Lokasyon: Yenimahalle / Ankara

1tik.net Kariyer

kamusalalan

Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar,
Tahmini ücret nedir ve iş sürekli mi geçici mi, bilgisi olan var mı?
edit: anlıyorum ki, bilgi yok işin niteliği konusuna, ama verilen mail adresi de hatalı. :censored:

Son düzenleme:
5,683Konular
16,874Mesajlar
9,750Kullanıcılar
obbproSon üye