Üye Tanıtımı ve Derecelendirme

yesari.sanat

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.yesarisanat.com
Grafikerler telegram grubunda birbirinden değerli, alanında uzman arkadaşlar olduğu gibi amatör, yeni başlayan arkadaşlar da var.
Bazı üyeler gerçek ismi ile gruptayken bazı üyeler (tabii ki kendi tercihidir) takma isimlerle grupta.
Tartışmaya sunulabilecek bir önerim var.
Derim ki grupta isteyen üyeler forumda açılacak bir konu altına kendini tanıtsa, hangi ilde yaşıyor, hangi alanda çalışıyor, uzmanlık alanları nedir, varsa grafik tasarım dışı ilgileri vs... Böylece grupta kim kimdir bilerek iletişim kurunca daha verimli olunacağını düşünüyorum.
Ayrıca kendini tanıtan üyelere de grupta ve forumda (hangisinde olabiliyorsa) bir kategorilendirme yapılabilir.
Önerimin aklıma gelmeyen olumsuz yanları da olabilir. O konudaki fikirlerinizi de söyleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

edremit

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
edremitweb.com
aslında söyledikleriniz çok mantıklı, fakat sisteme nasıl yansır veya yansıtılabilir mi onu denemek lazım

furkancakmak

Furkan Çakmak
Kayıtlı Kullanıcı
Aslında forumda yeni katılanlar diye bir bölüm var. Freelance grafikerler alanında da iş için kendisini tanıtan insanlar var. Bahsettiğiniz şeyin tam karşılıkları değiller ama benziyorlar. Dediğiniz gibi bir bölüm de açılabilir ben severek okurum.

yesari.sanat

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.yesarisanat.com
Sisteme yansıması yöneticilerin bilgisi dahilinde ama o olmasa da olur.
Yani ben kendimi tanıttığım zaman profil fotoğrafımın yanına 1 tik :) gelse diğer üyeler benim kendimi tanıttığımı bilir. Merak ederse girer bakar.

yesari.sanat

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.yesarisanat.com
Aslında forumda yeni katılanlar diye bir bölüm var. Freelance grafikerler alanında da iş için kendisini tanıtan insanlar var. Bahsettiğiniz şeyin tam karşılıkları değiller ama benziyorlar. Dediğiniz gibi bir bölüm de açılabilir ben severek okurum.

Aslında profil sayfasında da hakkında bölümü var. O da belki kullanılabilir ancak nihayetinde böyle bir seferberlik başlatmak daha etkili olur.

5,684Konular
16,875Mesajlar
9,752Kullanıcılar
tolgasazakSon üye