Neler yeni

Welcome to 1tik.net | Yeni Nesil Paylaşım Platformu

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

✪ Ücretsiz Vektör Siteleri

Katılım
4 Nis 2020
Mesajlar
77
Tepkime puanı
91
Puanları
18
Ofiste veya evinizde çalışırken işiniz her zaman rast gitmeyebilir. Zaman, şartlar ve imkânlar yeni bir şey yaratma yolunda size engel olabilir. Sizi çok iyi anlıyoruz! Herkeste olduğu gibi biz de zaman zaman bir şeyleri baştan yaratacak zamanı bulamıyoruz. Hele bir de grafik tasarım işiyle ilgileniyorsanız, bir şeyleri kısa sürede baştan yaratmak bazen imkânsız olabiliyor. İşte bu durumlarda vektör hizmeti veren siteler sizin yardımınıza koşabilir! Ama o da ne? Birçok vektör sitesi ücretli mi? Maalesef evet. Grafik tasarımcıların işini kolaylaştıracak vektörlere ulaşmak zaman zaman çok maliyetli oluyor. Ayrıca ücretsiz vektör sitesi bulsanız dahi kalitesiz içerik sebebiyle bir türlü kendi ihtiyacınıza yönelik çözümler bulamayabiliyorsunuz. Bu sebeple, bu yazımızda sizin “imdat” çığlığınıza koşacak ücretsiz ama kalite konusunda kendinden ödün vermeyen vektör hizmeti sağlayan siteleri sıralayacağız. İşiniz daha da kolaylaşacak!

1─
vexels.png


Daha önce VectorOpenStock olarak bilinen Vexels, binlerce ücretsiz vektör grafiği ve tasarımı, kolay ve kullanıcı dostu arayüzüyle kullanıcılarına sunuyor. 1tik.net tarayıcınız üzerinden vektör tasarımlarını özelleştirmenize, düzenlemenize, yeni ögeler eklemenize, renkler ve metin gibi şeyleri değiştirmenize olanak sağlayan çevrimiçi bir düzenleyicidir.

2─
freegr.png


Freedesignfile, Illustrator’da düzenlemenize uygun binlerce ücretsiz vektör tasarımlarını barındıran ve aynı zamanda Photoshop programında bulunan fırça, fotoğraf ve fontlar gibi birçok unsuru barındıran bir vektör programıdır. Tüm içerik kişisel kullanım için ücretsiz olup pek çoğu ticari kullanım için de uygundur.

3─
2017-08-10_12_04_31-free_vector_icons_-_svg_psd_png_eps_icon_font_-_thousands_of_free_icons.png


FlatIcon, 480.000'den fazla ücretsiz vektöre sahiptir. Site veritabanı PNG, SVG, EPS, PSD ve BASE 64 formatlarında ücretsiz ikonlarla doludur; bu nedenle aradığınız vektörün türü ne olursa olsun, burada bulacaksınız. Ayrıca bu ikonların 9.000'den fazla grup içerisinde toplandığını da belirtmeden geçmeyelim.

4─
2017-08-10_12_10_14-download_free_vector_logos_and_icons_brandeps.png


Bünyesinde 9.000'in üzerinde marka logosu ve 3.000'den fazla marka simgesi bulunduran BrandEPS, acele bir logoya ihtiyacınız olduğunda başvuracağınız ilk adres olabilir! SVG formatındaki dosyaların yanısıra JPG ve PNG dosyalarını barındıran BrandEPS, ücretsiz indirme imkânını sunan en iyi ücretsiz vektör hizmeti veren sitelerden biri. Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve arama butonu isteklerinize çok iyi şekilde cevap verebilir. Eğer “ben tam olarak neyi istediğimi bilmiyorum” diyorsanız da en son yapılan çalışmalar başlığındaki vektörlere göz atarak fikir sahibi olabilir, işinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

5─
11212.png


Vector4Free’nin bünyesinde barındırdığı vektör koleksiyonu çok büyük değil. Sitede 1500 den fazla ücretsiz vektöre ulaşabilirsiniz. Bu sayı diğer ücretsiz vektör sitelerinden çok daha az fakat kalite arıyorsanız Vector4Free tam size göre. Ayrıca diğer birçok siteden daha iyi bir arama ve filtreleme sistemine sahip olduğu için aradığınız şeyi bulmada bu siteden daha kolayı ve iyisi yok! Tüm vektörler kişisel kullanım için ücretsiz fakat ticari amaçlı kullanımlarda vektörün buna uygun olup olmadığı konusunda emin olmanızı öneririz.

6─
1212123.png


Vector.Me'nin arkasındaki ekip, vektör konusunda büyük bir koleksiyona ve gelişmiş arama özelliklerine sahip bir vektör sitesi bulamadı. Bu sebeple “e bari biz yaratalım böyle bir şey” diyerek yola çıktılar ve Vector.Me’yi yarattılar. Site 280.000'in üzerinde kaliteli ve ücretsiz vektör ile doludur. Anlayacağınız üzere tam size göre!

7─
12sas1s.png


Freepik, kendisini "ücretsiz vektör tasarımlarının önde gelen arama motoru" olarak nitelendiriyor. Freepik, tasarımlarında kullanabileceğiniz ücretsiz vektör çalışmaları, illüstrasyonlar, simgeler, PSD ve fotoğrafları yaratmanız için günde yüzlerce ücretsiz vektör üretir. Toplamda bir milyondan fazla ücretsiz vektör ve fotoğraf sunan Freepik, AI, EPS veya SVG formatında indirilebilen içerik sunan en iyi ücretsiz vektör sitelerinden biridir.

Faydalı olması dileğiyle..
Alıntıdır. (bidolubaski)
 
Katılım
17 Nis 2020
Mesajlar
37
Tepkime puanı
16
Puanları
8
Paylaşımınız dan Dolayı Teşekkür Ederim.
Saygımla...
 
Üst Alt