Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ücretsiz Sertifikalı Türkçe Eğitimler

furkancakmak

Furkan Çakmak
ΤΙΚ
💎380
Pandemi sürecinde evde boş durmayıp nerde eğitim var onu kovaladım. Bulduğum birkaç siteyi de sizinle paylaşmak isterim.
Bu sitelerden birçok dijital sertifika edindim. Hepsini tavsiye ederim.

: Dersleri canlı oluyor ve bir hafta sürüyor. Ücretsiz eğitimler için kisi sınırı var, sınır geçildiğinde ücret gerekiyor ancak panik olmayın. Her hafta Pazartesi günü kişi sınırı sıfırlanıyor. Canlı dersleri kaçırırsanız daha sonra kayıtlarını izleyebiliyorsunuz. Dijital Sertifikanızı, sertifika sınavını başarıyla tamamladıktan sonra linkedin profilinize ekleyebiliyorsunuz. Ancak sertifikanızı baskılı istiyorsanız yaklaşık 80tl gibi bir ücret talep ediyorlar.

: Sadece personellerine özel olan eğitimleri, pandemi sürecinde herkes faydalansın diye halka açık hale getirdiler. Bu siteden sertifika edinemiyorsunuz.

: Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriye tarafından finanse edilen bir eğitim projesi. İçerisinde videolu eğitimler ve ödevler mevcut. Kursu bitirdiğinizde ODTÜ onaylı sertifika ediniyorsunuz. İsterseniz linkedin profilinize ekleyebilirsiniz, isterseniz bastırıp kullanabilirisiniz (y)
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap