Neler yeni

Welcome to 1tik.net | Yeni Nesil Paylaşım Platformu

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Ücretsiz Sertifikalı Türkçe Eğitimler

furkancakmak

Furkan Çakmak
Katılım
18 Haz 2020
Mesajlar
397
Tepkime puanı
223
Puanları
43
Pandemi sürecinde evde boş durmayıp nerde eğitim var onu kovaladım. Bulduğum birkaç siteyi de sizinle paylaşmak isterim.
Bu sitelerden birçok dijital sertifika edindim. Hepsini tavsiye ederim.

: Dersleri canlı oluyor ve bir hafta sürüyor. Ücretsiz eğitimler için kisi sınırı var, sınır geçildiğinde ücret gerekiyor ancak panik olmayın. Her hafta Pazartesi günü kişi sınırı sıfırlanıyor. Canlı dersleri kaçırırsanız daha sonra kayıtlarını izleyebiliyorsunuz. Dijital Sertifikanızı, sertifika sınavını başarıyla tamamladıktan sonra linkedin profilinize ekleyebiliyorsunuz. Ancak sertifikanızı baskılı istiyorsanız yaklaşık 80tl gibi bir ücret talep ediyorlar.

: Sadece personellerine özel olan eğitimleri, pandemi sürecinde herkes faydalansın diye halka açık hale getirdiler. Bu siteden sertifika edinemiyorsunuz.

: Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriye tarafından finanse edilen bir eğitim projesi. İçerisinde videolu eğitimler ve ödevler mevcut. Kursu bitirdiğinizde ODTÜ onaylı sertifika ediniyorsunuz. İsterseniz linkedin profilinize ekleyebilirsiniz, isterseniz bastırıp kullanabilirisiniz (y)
 
Üst Alt