ÇÖZÜM BEKLİYOR Bot Çalışmıyor Konu Kilit. Ücretsiz Elements-Envato, Freepik, Motion Array ve Motion Elements indir!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

foundingactor

Kayıtlı Kullanıcı
Bu Telegram botuna giderek /start diyiniz, daha sonra Envato-Elements, Freepik, Motion Array ve Motion Elements üzerinden indirmek istediğiniz dosyanın linkini yapıştırarak bu bota yapıştırınız, size kısa bir süre sonra indirme linkini verecektir. Dosyanız indikten sonra, bir süre sonra tekrar aynı linki yapıştırırsanız lisans dosyalarınıda alabilirsiniz. Tamamen lisanslı dosya indirici bottur.

-Freepik
-Envato Elements
-Motion Array
-Motion Elements (sadece şimşek iconu olan içerikleri indirebilirsiniz)

İçin geçerlidir.

Genç Tasarımcı

Kayıtlı Kullanıcı
Envato Elements de videolar indirdim sıkıntı yok. Motion Array de after effect logo template indirdim. Dosyanın aep dosyasını açınca şablonun olmadığını gördüm. Acaba indirirken sorun yaratıyor olabilir mi. Böyle bir sorunla karşılaştım

foundingactor

Kayıtlı Kullanıcı
Envato Elements de videolar indirdim sıkıntı yok. Motion Array de after effect logo template indirdim. Dosyanın aep dosyasını açınca şablonun olmadığını gördüm. Acaba indirirken sorun yaratıyor olabilir mi. Böyle bir sorunla karşılaştım
Bu güzel yorumunuz için teşekkür ederim, botumuzda ufak tefek problemler olabiliyor ve bu problemleri düzeltmemiz için de böyle yorumlar gereklidir. Dediğiniz dikkate alaraktan bugün inceleyip bakacağız, size tekrar konu üzerinden dönüş yapacağım.

xSafa54

Kayıtlı Kullanıcı
Bağlantıyı yapıştırdığımda "Bu URL desteklenmiyor desteklenenler: Envato Elements, Freepik, Motion Array ve Motion Elements." uyarısı alıyorum. İki farklı sitede denedim.

foundingactor

Kayıtlı Kullanıcı
Bağlantıyı yapıştırdığımda "Bu URL desteklenmiyor desteklenenler: Envato Elements, Freepik, Motion Array ve Motion Elements." uyarısı alıyorum. İki farklı sitede denedim.
Ne linki attınız tam olarak? Linki buraya atar mısınız?

zgkmen

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.cetincanozgokmen.com.tr
Bu Telegram botuna giderek /start diyiniz, daha sonra Envato-Elements, Freepik, Motion Array ve Motion Elements üzerinden indirmek istediğiniz dosyanın linkini yapıştırarak bu bota yapıştırınız, size kısa bir süre sonra indirme linkini verecektir. Dosyanız indikten sonra, bir süre sonra tekrar aynı linki yapıştırırsanız lisans dosyalarınıda alabilirsiniz. Tamamen lisanslı dosya indirici bottur.

-Freepik
-Envato Elements
-Motion Array
-Motion Elements (sadece şimşek iconu olan içerikleri indirebilirsiniz)

İçin geçerlidir.
Bot çalışmıyor bilgine.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5,684Konular
16,875Mesajlar
9,752Kullanıcılar
tolgasazakSon üye