Üye olmak ve diğer içeriklerden de faydalanabilmek için buraya tıklayınız.

Üye olup şifrenizi unuttuysanız "Şifremi Unuttum" adresini kullanabilirsiniz

Forum kurallarını okumak için lütfen buraya tıklayınız .

Ücretsiz Maske Talepleri e-Devlet üzerinde başladı!

1 Nis 2020
91
36
23
İstanbul
ΤΙΚ
💎43
Ücretsiz maske talebinde bulunmak için
Değerli ziyaretçimiz lütfen içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap ya da Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
adresinden talepte bulunabilirsiniz.

- 0-20 yaş ve 65+ yaş üstü vatandaşlar talepte bulunamaz.
- Kendiniz ve aileniz için formda aile üyelerini ekleyerek tek seferde toplu talepte bulunabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: t4s4rlm
1 Mar 2020
37
23
8
ΤΙΚ
💎54
Bilgilendirme için teşekkürler :) Arkadaşlar bilinçli ve duyarlı olalım aynı evde yaşayan aile bireylerinin T.C. kimlik numarasını girerek sipariş verirseniz tek kargo çıkacaktır. Riski düşürür devletimize gereksiz masrafın önüne geçer. Adres sorunu yaşayanlar için bilgi girmeden önce il ve ilçeyi seçerek işlem yapabilirsiniz.

5 Şub 2020
97
62
23
ΤΙΚ
💎116
Kişi başı 5 adet değil miydi ben 3 kişilik başvurdum yine 3 adet cerrahi maske siparişiniz alındı dedi, 15 adet almayı bekliyordum haftalık? hiç yoktan iyidir ama ben mi yanlış biliyorum

5 Şub 2020
97
62
23
ΤΙΚ
💎116
@EmineK evet şimdi tekrar girdim kendim için tekrar başvuru yapabiliyorum (mükerrer açık kalmış) orada 5 adet 3 katlı cerrahi maske yazıyor

1 Nis 2020
91
36
23
İstanbul
ΤΙΚ
💎43
evet tekrar tekrar başvuru alıyor, arka planda sisteme nasıl işlenir bilemiyorum. Ama herhangi bir bilgilendirme maili vb. olmaması zayıf kalıyor

5 Şub 2020
97
62
23
ΤΙΚ
💎116
geçici birşey zaten ama bir filtrelemesi vs. vardır mutlaka

5 Şub 2020
97
62
23
ΤΙΚ
💎116
türkiye tek nefes oldu bu sorunun cevabını arıyor :D maskeler ne zaman gelecek??

1 Mar 2020
37
23
8
ΤΙΚ
💎54
Maske başvurusu değişti deniliyor e-devletten kod gelecek gelen kod ile eczaneye gidip T.C. no ve kod söylenecek ve ücretsiz bir şekilde alınacak fakat kod gelmiyor. Ya sıralı gelecek maske şu an sınırlı sayıda olduğu için ya da gelmeyecek.

1 Mar 2020
37
23
8
ΤΙΚ
💎54
Maske alımı için aşağıda resmi açıklama var. Bunu doğrulamak için en yakın eczaneyi arayıp bilgi alın eğer onaylanırsa yola öyle çıkın derim.
maske.png