NASIL YAPILIR? Ücretsiz 1 Aylık Envato Elements Ve Placeit Hesabı

bdora

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar, yurtdışı forumlarda baya popüler olan seotools siteleri var. Bunlardan bir tanesi indirim yapmış tesadüfen gördüm dün akşamdan beri sorunsuz olarak indirme yapabiliyorum.

Siteye giderek kayıt oluşturuyoruz. Sonrasında ise envatoyu seçerek siparişi veriyoruz. Ödeme ekranı için;

Promosyon kodu :- ParmeshvarBana

Kodu girdiğiniz zaman sepet tutarı 00.00 olacaktır her hangi bir ödeme bilgisi girmenize gerek kalmayacak.

(hem envato hemde placeit'i seçerek ikisini de ücretsiz kullanabileceğiniz yazıyor ama ben dün akşam sadece envato aldığım için kod geçersiz hatası aldım, ikisini birlikte sepete ekleyerek deneyebilirsiniz.)

İşlemi tamamladıktan sonra gelen sayfada 2 tane dosya indirmesi olacak. Bunları indirdikten sonra da google chrome a girerek geliştirici modunda bunları ekliyoruz. Sonrasında siteye giriş yaparak indirme işlemini gerçekleştirebiliyoruz.

*Kodun bitiş süresini bilmiyorum sadece limited time olarak duyurmuşlar.

bdora

Kayıtlı Kullanıcı

Direkt çalışmıyor yazmaktan ziyade, yaşadığınız sorunu açıklarsanız herkes için daha yararlı olur. Örneğin kupon kodu geçerliliğini mi yitirdi? Yada yüklemeyi mi yapamadınız? Nerede sorun yaşıyorsunuz? Ya da bunları belirtmeyin, yazdığınız doğrultusunda konuyu kilitleyip içeriği sileyim?

erennbhr

Kayıtlı Kullanıcı
güncel eklentileri import etmeme rağmen envatoya girdiğimde herhangi bir değişiklik olmadı, yine indirme yaparken abonelik satın almamı istedi..

bdora

Kayıtlı Kullanıcı
import ettikten sonra aktifleştirin ve site üzerinden giriş yapın envatoya sorununuz çözülür.

McdKsr

Kayıtlı Kullanıcı
çalışıyor ama başka birinin hesabına giriyo bu bi sorun çıkartırmı peki

bdora

Kayıtlı Kullanıcı
çalışıyor ama başka birinin hesabına giriyo bu bi sorun çıkartırmı peki
genelde bu tarz siteler ödemeyi yapıp çoklu kullanıma sunuyor. Bir sorun çıkartacağını çok sanmıyorum ama ihtimal dahilinde tabii ki durum. kullanmak size kalmış bir şey sonuç olarak.

5,689Konular
16,883Mesajlar
9,789Kullanıcılar