Welcome to 1tik.net | Yeni Nesil Paylaşım Platformu

Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilirsiniz.

The Walking Dead

Katılım
1 Nis 2020
Mesajlar
91
Tepkime puanı
36
Puanları
23
Ekran Alıntısı.JPG
The Walking Dead
Robert Kirkman'ın aynı adlı çizgi romanından uyarlanan; Esaretin Bedeli, Yeşil Yol gibi filmlerin senaristi Frank Darabont tarafından geliştirilen dizi; yayılan bir virüsün ardından sayıları hızla artan zombilerle mücadele eden bir grup insanı konu alınıyor. Şerif yardımcısı Rick Grimes, geçirdiği kaza sonrası girdiği komadan, zombilerin egemen olduğu bir dünyaya uyanır. Ailesini bulmak için çıktığı yolculukta hala sağ kalmayı başarmış diğer insanları yanına alarak onlarla birlikte yaşam mücadelesi vermeye çalışır.

10 Sezon, 145 Bölüm
IMDB:8.2 | Yıl:2010
Tür:Dram,Fantastik - Bilim Kurgu,Korku - Gerilim

Bu dizinin yarısını izleyip sonrasında zaman bulamayıp bırakmıştım ama korona günlerinde kalan yarısından devam edip tekrar izlemeye başladım. Tavsiye ederiM :)
 
Katılım
29 Eyl 2020
Mesajlar
4
Tepkime puanı
2
Puanları
3
Bilim kurgu seveler için tavsiye edilir bir dizi. Heyecanın sürekli olarak arttığı her sezonda Olay örgüsünü bir tık öteye taşıyan ve zombi kıyametini işleyen filim ve diziler arasında ilk 5 te olduğunu garanti edebilirim. Fakat son sezon olay örgüsü olarak tempo olarak bir önceki sezonun altında kaldığı için kendini izletmiyor. Ama tavsiye ederim sürükleyici bir bilim kurgu dizisi kendisi ;)(y)
 
Üst Alt