Telegram Kanalı Organize Etme Nasıl Yapılır? | ANNE'ye ANLATIR GİBİ :)

BilKodLab

Kayıtlı Kullanıcı
  • Bot
  • İçerik Paylaşımı
  • Kategorizasyon

gibi konular hakkında bilgi edinip uygulamak istiyorum. Yardım eder misiniz? İnglizce'yi minimize ederek anlatım yaparsanız HARİKA olur... Sağlıklı Günler Dilerim

Msasnr

Kayıtlı Kullanıcı
Telegramı gözünde o kadar büyütmene gerek yok. Genel mantık çok basit. Uygun kitleyi topluyorsun. Uygun içeriği paylaşıyorsun. Bu kadar.

Bot mevzusu ise biraz karışık. Hazır botlar var onları grubuna/kanalına ekleyebiliyorsun yada kaynak kodlarından kendin her çeşit bot derleyebiliyorsun.

BilKodLab

Kayıtlı Kullanıcı
Telegramı gözünde o kadar büyütmene gerek yok. Genel mantık çok basit. Uygun kitleyi topluyorsun. Uygun içeriği paylaşıyorsun. Bu kadar.

Bot mevzusu ise biraz karışık. Hazır botlar var onları grubuna/kanalına ekleyebiliyorsun yada kaynak kodlarından kendin her çeşit bot derleyebiliyorsun.
Benim amacım otomatik yönetim kısmı. Örneğin kategori oluşturma. Sürekli / rutin yapılan şeylerin düzenli bir şekilde benim kontrolümle kendiliğinden yapılabilirliği...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.metcw.com
Bu işin ustası dayı bununla ilgili bir eğitimi vardı sanırım. Youtube kanalına bakmanı tavsiye ederim.

5,684Konular
16,875Mesajlar
9,752Kullanıcılar
tolgasazakSon üye