►✅TechUmut Instagram Yardımcısı ? Kolay Kullanım ? Uygun Fiyat ✅ ◄

UMUT Çevrimdışı

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
22 Şub 2020
Mesajlar
49
Tepkime puanı
36
Puanları
18
TechUmut Instagram Yardımcısı sayesinde artık otomatik olarak Instagram hesabınızı uygun fiyatlı olarak yönetebilirsiniz.

Özellikleri
JyrRxu.jpg
- Instagram Otomatik Takip Etme
Takip etme özelliği girdiğiniz profilin takipçilerine, paylaşımlarını beğenenlere, etiket ve konum üzerinde yapacağınız arama sonuçlarına göre otomatik olarak sizin ayarlarınız doğrultusunda takip işlemi yapmaktadır. İstediğiniz hızda takip isteği gönderimi yapabilirsiniz. Hız ve toplam yapılacak takip sayısı kullananın yapacağı ayarlara bağlıdır.

rCGxNB.jpg
- Instagram Otomatik Takip Bırakma

Takip bırakma özelliği sayesinde takip ettikleriniz listesinden en üstten başlayarak alta doğru takip bırakma işlemi yapar. Bununla birlikte dilerseniz sizi takip edenleri takipten çıkmama seçeneğini işaretleyerek onların kalmasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz hızda takip bırakma yapabilirsiniz. Hız ve toplam yapılacak takip bırakma sayısı kullananın yapacağı ayarlara bağlıdır.

gkUsxg.jpg
- Anaayfa Beğeni Özelliği

Anasayfa üzerinde son paylaşılan 25 gönderiyi otomatik olarak beğenmenize yarar. Belirli aralıklarla yeni paylaşımları listesine alabilmek için sayfayı yeniler. İstediğiniz hızda beğeni gönderimi yapabilirsiniz. Hız ve toplam yapılacak beğeni sayısı kullananın yapacağı ayarlara bağlıdır.

1epA08.jpg
- Anasayfa Yorum Yapma

Anasayfa üzerinde son paylaşılan paylaşımların altına sizin belirleyeceğiniz istediğiniz adetteki yorumları karışık olarak yapar. Böylece spama düşme olasılığınız azalarak daha fazla yorum gönderebilirsiniz. * işareti kullanılarak dileğiniz sayıda yorum yapabilirsiniz. İstediğiniz hızda yorum gönderimi yapabilirsiniz. Hız ve toplam yapılacak yorum sayısı kullananın yapacağı ayarlara bağlıdır.

dG0FdY.jpg
- Otomatik Takip İsteği Kabul Etme

Takip isteklerinizi otomatik olarak kabul etmesini sağlayabilirsiniz.

- Otomatik Takip İsteği Silme
Otomatik olarak yolladığınız takip isteklerini iptal edebilir. Böylece daha fazla kişiye takip isteği gönderebilirsiniz.

- ÇEKİLİŞ YAP
Artık kolayca tek tıkla Instagram fotoğrafınıza yorum yapanlardan çekiliş yapabilirsiniz.


Eklenti Kullanımı
PC - MacOS - Android cihazlar üzerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Chrome - Moziila - Safari Opera tarayıcılarıyla uyumludur. IOS üzerinde çalışmamaktadır. Tampermonkey eklentisi üzerinden çalışmaktadır. Kurulum ve kullanım videosu aşağıdadır.

https://drive.google.com/file/d/1V9I...WUJGNq/preview

Satın Alma
Aylık - 20 TL
3 Aylık - 50 TL
6 Aylık - 80 TL
Tek Instagram hesabı için ödenmesi gereken ücrettir. Aynı anda birden fazla hesap için de satın alarak aynı tarayıcı üzerinden hepsini yönetebilirsiniz. Yöntemi gösterilir.
takipbotu.hesapno.com üzerinde bulunan herhangi bir hesaba ödeme sonrası
Whatsapp: 0552 259 2753
Skype: [email protected]
E-Mail: [email protected]
üzerinden Instagram hesabınızın ismini ve ödeme yaptığınız banka hesabını bildirerek bana ulaşabilirsiniz. Ortalama olarak 1 saat içerisinde aktif olacak ve kurulum ile ilgili detaylar tarafınıza iletilecektir.
PC - MAC - Android cihazlarda sorunsuz olarak çalışmaktadır. İOS cihazlarda şuanlık çalışmamaktadır.

Kullanım Şartları
  • Cinsellik ve cinselliğe atıfta bulunan görsel, işitsel veya yazılı içerik paylaşma veya paylaşanlara destek olma,
  • Türk Milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Türkiye Büyük Millet Meclisini, Devletin askeri ve emniyet teşkilatını aşağılayan paylaşımlarda bulunma,
  • Türkiye Cumhuriyeti Devletinin açıkça karşısında olduğu resmi veya gayriresmi her türlü yerel veya küresel eylem, oluşum veya ideolojiye direkt veya dolaylı olarak destek veren paylaşımlarda bulunma.
Eklentiyi satın aldığınız hesaplardan yukarıdaki eylemlerde bulunulamaz. Şartlara uymayan hesaplar aktif edilmez, aktif edilmişse iptal edilir.
 
ViWe Çevrimdışı

ViWe

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
5 Şub 2020
Mesajlar
53
Tepkime puanı
144
Puanları
38
Yaş
27
Konunun resimleri kırılmış hocam yenileyebilir misin ?
 
Yasin Çevrimdışı

Yasin

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
5 Şub 2020
Mesajlar
85
Tepkime puanı
48
Puanları
18
Fotoğraflar görünmüyor
 

İlginizi Çekeceğini Düşündüğümüz Diğer İçerikler:

Geri
Üst Alt