ÇÖZÜM BEKLİYOR TAVSİYE VE ÖNERİ : YARIŞMA İPTAL EDİLSİN ÖDÜL TUTARI LÖSEV´E BAĞIŞLANSIN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrmdeniz

Banlı Kullanıcı
Merhaba soğuk bir canlı yayın ve kendiniz de belirttiğiniz gibi "400 çalışmanın her birine 5 dakika ayırsak ohoooo" birçok çalışmada da detaylar var inceler sizin deyiminizle espriler; neticede 400 üzeri çalışmanın ön elemesi yapılmak istendi insanların ihtiyaçlarını madem karşılamıyor. Herkese teşekkür edip bağış tutarını göstere göstere LÖSEV´E YADA MEHMETÇİK VAKFI´NA bağışlamanız daha hakkaniyetli olacaktır. Bu benim çalışmamdı. 30 farklı aksiyon bir arada dosya eki olarak yüklediğim için ilgilenip bakılmadığını düşünüyorum. Ödül tutarı konusunda da mantıklı zaten 700-800 tl bir tutar daha hakkaniyetli olamazdı.

4.jpg

CIFERBEY

Banlı Kullanıcı
ben kazanamıyorsam başkası da kazanmasının bir başka söyleniş biçimi. 2 Günümü ayırmışım dolu dolu 48 saatimi vermişim ihtiyacım olan bir şey neden bağış yapılsın? Zart zurt karar mı değiştirilir.

mrmdeniz

Banlı Kullanıcı
2 günde yapabildiğiniz tek şey copy+paste olduğu için kaldıki fikirlere biraz saygınız olsun ben kazanamıyorsam başkası da kazanmasın demedim bireysel çıkar yerine toplumsal çıkar dedim özürlü olduğunu bu kadar belli etme bence

Mahmut

Moderatör
Merhaba soğuk bir canlı yayın ve kendiniz de belirttiğiniz gibi "400 çalışmanın her birine 5 dakika ayırsak ohoooo" birçok çalışmada da detaylar var inceler sizin deyiminizle espriler; neticede 400 üzeri çalışmanın ön elemesi yapılmak istendi insanların ihtiyaçlarını madem karşılamıyor. Herkese teşekkür edip bağış tutarını göstere göstere LÖSEV´E YADA MEHMETÇİK VAKFI´NA bağışlamanız daha hakkaniyetli olacaktır. Bu benim çalışmamdı. 30 farklı aksiyon bir arada dosya eki olarak yüklediğim için ilgilenip bakılmadığını düşünüyorum. Ödül tutarı konusunda da mantıklı zaten 700-800 tl bir tutar daha hakkaniyetli olamazdı.

Ekli dosyayı görüntüle 5822
Hocam size de belirtmekte fayda var 400 çalışmanın hepsi ayrı ayrı incelenip yorumlansa bu işin içinden çıkılmaz emin olabilirsiniz çalışmanız canlı yayında çıkmamış olsa bile Burak Doğan ve ilgili moderatörler tüm başvuruları değerlendirecektir bundanda emin olabilirsiniz ve ayrıca maalesef her şey sizin dilediğiniz gibi gerçekleşmiyor sizin tabirinizle çok kolaysa çalışmalara erişebiliyorsunuz açın Youtube da canlı yayın hepsini eleştirin inceleyin lütfen biraz anlayışlı olun teşekkür ederim :)

melisamacit

Yönetici
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.1tik.net
2 günde yapabildiğiniz tek şey copy+paste olduğu için kaldıki fikirlere biraz saygınız olsun ben kazanamıyorsam başkası da kazanmasın demedim bireysel çıkar yerine toplumsal çıkar dedim özürlü olduğunu bu kadar belli etme bence
Terbiye sınırlarını aşan söylemi dolayısıyla üye banlanmıştır ve konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5,684Konular
16,875Mesajlar
9,752Kullanıcılar
tolgasazakSon üye