Tavsiye Ettiğim Telegram Kanalları ?

nightfall

????? ?? ? ???? ?????????.
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_20201103_101708_099.jpg

Selâmün âleyküm ??

Dün “Kullanışlı Telegram Botları” paylaşmıştım, bugün de takip ettiğim güzel kanalları sizinle paylaşmak istedim ? İsimlerine tıklayarak kanallara ulaşabilirsiniz ?

•❅──────✧❅✦❅✧──────❅•

1️⃣

Bu kanalda kısa süreliğine yâhut tamamen ücretsiz olmuş Udemy kursları bulabilirsiniz arkadaşlar. Bu konuda en kapsamlı kanal budur, tavsiye ediyorum ?

2️⃣

Real Discount'un Türkçe iş yapan hâli diyebilirim bu kanal için. Tamamen Türkçe kursları paylaşıyor ??

3️⃣

Bu kanalda, isminden anlaşılacağı üzere, Telegram botları paylaşılıyor. Türkçe bir kanal, ve işinize yarayacak botlar bulabilirsiniz ?

4️⃣

Bu kanalda İngilizce kelimelerin farklı şekillerde kullanımlarını öğrenebilirsiniz. Ayriyeten yine İngilizce hikâyeler, ifâde biçimleri, gramer bilgileri ve sâir toplam 6 adet alt kanala sahip. Zaten her paylaşımın altına diğer kanalları da etiketledikleri için buraya yazmıyorum

6️⃣
7️⃣ /

Bunlar ise benim takip ettiğim İslâmî kanallar. Kâinâtın güzelliklerini görmek ve anlamak için ise Feyyaz TV ve Risâle-i Nûr ???

•❅──────✧❅✦❅✧──────❅•

Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim, umarım beğendiğiniz olmuştur ? Allah'a emânet olun ??

Son düzenleme:
5,689Konular
16,883Mesajlar
9,789Kullanıcılar