YARIŞMA Tasarla Kan Dostum!

CometoFathers

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar Kızılay kanver.org sitesi için mobil uygulama tasarım yarışması düzenliyor, ilgilenen arkadaşlar varsa buradan da duyurmuş olayım.
Başvuru yapmak isteyen arkadaşlar bu ile gerekli bilgilere ulaşabilir.

EktuWdXXIAAgHYY.jpg

2N1K

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar Kızılay kanver.org sitesi için mobil uygulama tasarım yarışması düzenliyor, ilgilenen arkadaşlar varsa buradan da duyurmuş olayım.
Başvuru yapmak isteyen arkadaşlar bu ile gerekli bilgilere ulaşabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 3854
Halkın bağışladığı kan için, ilgili hastanenin yönetim birimince yönlendirilen vatandaştan bile kan parası alan bir kurumun kan bağışlama ile ilgili uygulama tasarımı için bütçe ayırmaması normal mi? Aynı kurumun kurban yardımını kavurmadan ibaret görmesi ve bayram öncesinde kurban bağışı yapmak isteyen vatandaşlarca ulaşılamaması saçma değil mi?

CometoFathers

Kayıtlı Kullanıcı
Halkın bağışladığı kan için, ilgili hastanenin yönetim birimince yönlendirilen vatandaştan bile kan parası alan bir kurumun kan bağışlama ile ilgili uygulama tasarımı için bütçe ayırmaması normal mi? Aynı kurumun kurban yardımını kavurmadan ibaret görmesi ve bayram öncesinde kurban bağışı yapmak isteyen vatandaşlarca ulaşılamaması saçma değil mi?
Bu konu hakkında bilgi kaynağınız nedir bilmiyorum ama Kızılay'ın açıklamalarını ve dernek başkanı Kerem beyin açıklamalarını ekliyorum.
Kızılay " " / Kerem Kınık " " / konu ile ilgili " "

2N1K

Banlı Kullanıcı
Bu konu hakkında bilgi kaynağınız nedir bilmiyorum ama Kızılay'ın açıklamalarını ve dernek başkanı Kerem beyin açıklamalarını ekliyorum.
Kızılay " " / Kerem Kınık " " / konu ile ilgili " "
Bilgi kaynağım yakınım. Kan parası istendi.

CometoFathers

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi kaynağım yakınım. Kan parası istendi.
Beyfendi attığım linkleri incelememişsiniz yorum yapıyorsunuz Kızılay'ın kendisi diyor para ile satan hastane varsa İl Sağlık Müdürlüğüne şikayet edin diye nesini anlamıyorsunuz ?

Bahadır

Üslubun kişiliğindir.
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.bahadirozgur.com

Haklısın...
Milletim için adı kutsal denebilecek kurumdu "Kızılay".. Haber okumayan dinlemeyenlerin bile ekşi sözlük dahil web de kısa bir tur atması yeterli bir şeyleri anlamak için. Uzun uzadıya enine boyuna bahsetmeye, tartışmaya gerek yok.. "Kızılay" sözde o kan satışı yapan ve sözde sattığından bihaber olduğu kurumların gölgesi olmalıydı! Ben gönüllülük esasıyla bırakılan kanın arkasında olur, en ufak istismarın gereğini yapardım. Gel gör ki kurum kendi adıyla yurt dışına sattığı kan haberleriyle zaten büyük bir güven kırılması yaşattı. Ben de bağışçıydım, en son Lösev için kök hücre için bağışta bulundum ve noktayı koydum.

Şimdi bu çalışmayı organizasyon ve jüri dahil gönüllülük esasıyla yapıldığı vurgulaması iyiymiş ama.. Güzel bir bedava iş ikna bilgilendirmesi olmuş.

5,690Konular
16,886Mesajlar
9,808Kullanıcılar
mustafa1980Son üye