SORU Tasarımcılar için Windows - Mac Geçiş Süreci

oscar

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar Herkese selamlar,
Forum'a yeni katıldım. Birçok forum sayfasında vakit geçirmeme rağmen burası çok daha sade ve anlaşılır olduğu için kayıt oldum. Sorum ise şu; daha önce windows ve linux makinalar üzerinde çalıştım. Şu an için yurtdışındayım ve hali hazırda bir cihaza sahip değilim. Macbook gibi bir fırsat elime geçti, yakında temin edeceğim. Bu süreçte zorlanabileceğim noktalar ve günlük alışmış olduğum uygulamaların muadilleri veya ücretsiz versiyonları mevcut ise yorum atarsanız çok sevinirim. Örnekler aklıma geldikçe kullandığım programları editleyeceğim. Çözüm önerilerilerinizi beklemekteyim.
  • Lighshot screenshot
  • Adobe cloud ( Ps, Ae, Pr, Id, Ai, Lr)
  • Camtasia
Edit: Site üzerinde gezerken Adobe adına birkaç bilgiye ulaştım. Onun dışında geçiş süreci için de bilgileriniz benim için değerli.

Teşekkür ederim,

arcface

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
adobe için tüm programları paylaştım onun dışında camtasia yerine kendi yerleik uygulamasını kullanabilirsin onunda crackli halini adobe'un dosyalarını indireceğin site üzerinde bulabilirsin. Mac geçince zorlanacağın hiç bir şey yok merak etme

hacer.12k

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar, zaman zaman pc değiştirme durumum olduğundan dolayı iki taraflı azda olsa kendimce kurulumunu sağlayabiliyorum. Mac program kurulum konusunda zor olsa da sağlıklı bir şekilde yükleme yapabileceğiniz sayfalar sayesinde kolaylıkla kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

MACos için:
Web üzeri uTORRENT yüklemenizi tercih ederim ki bazı macos sürümleri kabul etmeyebiliyor.
-Yükledikten sonra google gibi tarayıcıda size istediğiniz programları sağlıklı bir şekilde verecektir.
-Yükleme yapacağınız dosyaların utorrent uzantısı olması gerekiyor.

ADOBE Programlar için :
  • Adobe programlarını bu sayfadan yüklüyorum. Sizin istediğiniz diğer programlar var mı bilmiyorum.
  • utorrent yükleme sonucunda burada bulunan programları utorrent tarayıcısı ile mac e yükleme yapabilirisniz.
  • kendi kendine yükleyene kadar Download kısmına basmanız gerekiyor. "Ki buradaki bütün programlar torrent uzantılıdır."

Dosyayı yükledikten sonra gerekli işlemleri bilmiyor iseniz yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:

oscar

Kayıtlı Kullanıcı
adobe için tüm programları paylaştım onun dışında camtasia yerine kendi yerleik uygulamasını kullanabilirsin onunda crackli halini adobe'un dosyalarını indireceğin site üzerinde bulabilirsin. Mac geçince zorlanacağın hiç bir şey yok merak etme
Teşekkür ederim, olumlu bir fikir duymak güzel (y)

oscar

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar, zaman zaman pc değiştirme durumum olduğundan dolayı iki taraflı azda olsa kendimce kurulumunu sağlayabiliyorum. Mac program kurulum konusunda zor olsa da sağlıklı bir şekilde yükleme yapabileceğiniz sayfalar sayesinde kolaylıkla kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

MACos için:
Web üzeri uTORRENT yüklemenizi tercih ederim ki bazı macos sürümleri kabul etmeyebiliyor.
-Yükledikten sonra google gibi tarayıcıda size istediğiniz programları sağlıklı bir şekilde verecektir.
-Yükleme yapacağınız dosyaların utorrent uzantısı olması gerekiyor.

ADOBE Programlar için :
  • Adobe programlarını bu sayfadan yüklüyorum. Sizin istediğiniz diğer programlar var mı bilmiyorum.
  • utorrent yükleme sonucunda burada bulunan programları utorrent tarayıcısı ile mac e yükleme yapabilirisniz.
  • kendi kendine yükleyene kadar Download kısmına basmanız gerekiyor. "Ki buradaki bütün programlar torrent uzantılıdır."

Dosyayı yükledikten sonra gerekli işlemleri bilmiyor iseniz yardımcı olabilirim.
Tamamdır, ürün elime geldiğinde zorlandığım noktalarda size ulaşım sağlayabilirim. Çok teşekkür ederim.

5,684Konular
16,875Mesajlar
9,752Kullanıcılar
tolgasazakSon üye