Tartışmaya açık bir konudur. Lütfen okuyunuz!

Ferdi

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar ;
sadece bir konu hakkında görüşlerinizi almak istiyorum.
Ben bir profesyonel grafiker değilim sadece hobi olarak yapıyorum.Ama aramızda profesyonel olanlar var.
tabii bu konuda çoğu kişi ne alaka veya vs gibi değişik tartışmalara konu açılabilir.

Grafiker ailesi 5298 abonesi var
genelde günlük online ortalama 200 veya 300 kişi oluyor veya olmuyor.

tik.net 1492 kullanıcı var.
yaklaşık 2989 konu açılmış 7117 mesajla yazılmış.

Tasarımcı dayının 50000 abonesi var.
Gelelim esas konuya ben dahil çoğu arkadaşlarımız grafiker tarafından paylaşım yapılsın diye
1tik.net sayfası açılmış ve birbirinden güzel ücretli veya ücretsiz kaliteli paylaşımlar var.
Ama bu güzel paylaşımları sadece grupdan en fazla 10 veya 15 kişi beğeniyor diğerleri
ise paylaşımlardan ya haberi yok yada ihtiyaçları yok. Grafiker sayfasında çoğu kişi tik.net abone olmayıp
istek isteyende oluyor yani 1tik.net ten haberleri yok.

Bu konuda haksızmıyım. ve her türlü yoruma açığım.

YANLIŞ ANLAŞILMASIN kendime ait telegram grubu kurdum içinde (ai - eps - psd - mockup - font - lightroom preset - action -
gradient - vs ) her türlü paylaşımlar var .
ben yine paylaşımlara 1tik.net devam edeceğim

Sanki paylaşılan o güzel dosyalar herkesde var kimse beğenmiyor ve indirmiyorlar.
Tahminen bazılarıda beğenmeden indiren de vardır.

Sadece grafiker ailesi ve 1tik.net kuran Tasarımcı dayı ve ekibine saygısızlık yapmayalım.

Son düzenleme:

Telman Yusifov

Kayıtlı Kullanıcı
bende
Merhaba arkadaşlar ;
sadece bir konu hakkında görüşlerinizi almak istiyorum.
Ben bir profesyonel grafiker değilim sadece hobi olarak yapıyorum.Ama aramızda profesyonel olanlar var.
tabii bu konuda çoğu kişi ne alaka veya vs gibi değişik tartışmalara konu açılabilir.

Grafiker ailesi 5298 abonesi var
genelde günlük online ortalama 200 veya 300 kişi oluyor veya olmuyor.

tik.net 1492 kullanıcı var.
yaklaşık 2989 konu açılmış 7117 mesajla yazılmış.

Tasarımcı dayının 50000 abonesi var.
Gelelim esas konuya ben dahil çoğu arkadaşlarımız grafiker tarafından paylaşım yapılsın diye
1tik.net sayfası açılmış ve birbirinden güzel ücretli veya ücretsiz kaliteli paylaşımlar var.
Ama bu güzel paylaşımları sadece grupdan en fazla 10 veya 15 kişi beğeniyor diğerleri
ise paylaşımlardan ya haberi yok yada ihtiyaçları yok. Grafiker sayfasında çoğu kişi tik.net abone olmayıp
istek isteyende oluyor yani 1tik.net ten haberleri yok.

Bu konuda haksızmıyım. ve her türlü yoruma açığım.

YANLIŞ ANLAŞILMASIN kendime ait telegram grubu kurdum içinde (ai - eps - psd - mockup - font - lightroom preset - action -
gradient - vs ) her türlü paylaşımlar var .
ben yine paylaşımlara 1tik.net devam edeceğim

Sanki paylaşılan o güzel dosyalar herkesde var kimse beğenmiyor ve indirmiyorlar.
Tahminen bazılarıda beğenmeden indiren de vardır.

Sadece grafiker ailesi ve 1tik.net kuran Tasarımcı dayı ve ekibine saygısızlık yapmayalım.
bende grafiker değilim toplam 2 aydır falan öğrenmeye çalışıyorum ama sadece boş zamanımı doldurmak için bütün grup ve froma üyeyim ama genelde sorduğum sprular yüzünden çocuk muamelesi gördüğüm de oldu kanalda iyi yöneticiler de iyi ama her kes kendi derdinde yardımdan çok manfaat var sanki kendi fikrim ve görüşüm bu:unsure:

5,683Konular
16,874Mesajlar
9,750Kullanıcılar
obbproSon üye