Neler yeni

Welcome to 1tik.net | Yeni Nesil Paylaşım Platformu

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Talep istek konusu değerlendirme

Katılım
5 Şub 2020
Mesajlar
115
Tepkime puanı
106
Puanları
43
Yaş
42
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.sercanarslan.com
Esasında paralı üyelik felan yok :) Sanal para olarak nitelendirebileceğimiz TIK var. Talep'te bulunabilmeniz için 40 TIK karşılığında "STANDART" üyelik almanız gerekiyor. Peki bu 40 TIK'ı nasıl ediniyoruz? Mesela her gün foruma giriş yaptığınızda 3 Tık alıyorsunuz. Mesaj yazdıkça, faydalı konular açtıkça, beğeni topladıkça tıklar kazanıyorsunuz.

Bence çok faydalı bir uygulama bu. Neden mi? Forumun açıldığı ilk günlerde sadece "TALEP" kısmı aktif oluyor, diğer kısımlar bom boş bekliyordu. İşini gören tabiri caizze kaçıp gidiyor, tekrar işi düştüğünde foruma uğruyordu.

Böyle olmasın, bu platform her alanda aktif olsun diye bu sisteme geçildi. Peki yararı ne? En basitinden bir talepte bulunabilmeniz için hiç bir şey yapmasanız bile en az 13 gün foruma giriyorsunuz, farklı konuları okuyorsunuz, etkileşimde bulunuyorsunuz.
 
Üst Alt