Sosyal Medya Yöneticiliği

furkanalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.furkanalkaya.com
Herkese merhaba,
Sosyal Medya Yöneticiliği yapmaya başladım, müşterilere teklif vermem gerekiyor. Elinde bu şekilde bir teklif formu olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

bunyamin

Kayıtlı Kullanıcı
Furkan net bir teklif formu yok,
Ama genelde anlaştığım kişiyle "DM için kesinlikle net bir konuşma yapıyorum, işletmenin akışını bilmiyorsam bunun riskini almam".
Genel olarak sponsorlu çıkacaksam sponsorlu ücreti x1,5 + görsel olarak hesaplarım

furkanalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.furkanalkaya.com
Furkan net bir teklif formu yok,
Ama genelde anlaştığım kişiyle "DM için kesinlikle net bir konuşma yapıyorum, işletmenin akışını bilmiyorsam bunun riskini almam".
Genel olarak sponsorlu çıkacaksam sponsorlu ücreti x1,5 + görsel olarak hesaplarım
Şirkette bu işleri bana verdiler. Büyük şirketlere teklif göndermem gerekiyor onun için istemiştim. Şimdilik var bir tane ama pek içime sinmiyor :D

sem10line

LogoMerkezi.com
Moderatör
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.logomerkezi.com
Hocam birtane elimdeki teklife benzer örnek bir çalışma hazırladım düzenlemeleri yaparsınız siz genelde mail de yazı olarak kullandığım için sizin nasıl kullanıcağınızı kestiremediğimden excel formatında bu, ama size önerim bir html ile oluşturup maillerinizi göndermeniz.

Ekli dosyalar

• Yeni WinRAR ZIP arşivi.zip
    9.8 KB · Görüntüleme: 13

furkanalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.furkanalkaya.com
Hocam birtane elimdeki teklife benzer örnek bir çalışma hazırladım düzenlemeleri yaparsınız siz genelde mail de yazı olarak kullandığım için sizin nasıl kullanıcağınızı kestiremediğimden excel formatında bu, ama size önerim bir html ile oluşturup maillerinizi göndermeniz.
Teşekkür ederim. Dediğiniz şekilde bir deneyeyim :)

5,690Konular
16,886Mesajlar
9,808Kullanıcılar
mustafa1980Son üye