ÜCRETSİZ Şifreli Script Dosyası Nasıl Çözülür?

arcface

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
Merhaba, şifre çözmeyi göstermeyeceğim çünkü bu yazarak anlatabileceğim bir mevzu değil clickbait bir başlık gibi dursa da sonuçta şifreli bir dosya çözmek istiyorsun zaten hile hurda fikriyle girdin konuya o yüzden beni yargılama neyse konuya gelecek olursak şifreli dosyaları çözemezsin bunun için iyi derece de decoder olman gerekir bu sebeple sana bir kaç alternatif göstereceğim.

Ama alternatiflere geçmeden önce şifreleme de bilmen gerek bir mevzu var sadece decode edilebilen şifreler çözülebilir.

500-282.jpg

Hepsinde denedin ama çözemedin diyelim işte bu konunun amacı da bu ilginç şifrelemeler benim ilgimi çeken konu bir kaç kırmızı cizgi var bunlardan biri ioncube insanlar para verip projesini koruyor o yüzden ben ve bir çok arkadaşım da ioncube ile şifrelenen dosyaları çözmüyoruz ama projesine değer vermeyip standart şifreleme ile scriptini şifreleyen kişilerin dosyalarını çözüyoruz yaptığı işe saygı göstermesi lazım 5 dolar vermekten kaçınmamalı.

Ama ioncube'de kırılan bir şey eğer bir proje sahibi iseniz en iyi neyle şifrelerim de korurum diyorsanız malesef ki koruyamazsınız o yüzden size önerim hosting bilgisi vermeyin müşterinize sadece admin erişimi sağlayın en iyi koruma yöntemi bu.

Normalde bunu ücretli yaparım ama bu foruma destek olması amacıyla ücretsiz bir şekilde yapacağım.

Ama foruma kaydolup dosyayı atayım çözsün sonra kaybolayım mantığında insan çok olduğundan forum da en az 30 konu açmış ve en az 2 hafta üyeliği olanların gönderdiği dosyaları çözeceğim. İyi Forumlar.

5,683Konular
16,874Mesajlar
9,750Kullanıcılar
obbproSon üye